Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeżdżę tam od 82-go, ale jeszcze niemowle byłem. W sumie spędziłem tam kupę czasu, bo mój dziadek dosłownie rzucił to wszystko i wyjechał w okolice Soliny przed moim urodzeniem. Nie byłem tam z 8 lat i chcę zobaczyć jak się pozmieniało. Taka sentymentalna podróż.

To ja dość późno odkryłam Bieszczady. Dopiero jakieś 20 lat temu i to w sumie mój obecny mąż, a ówczesny kolega mi je pokazał. Faktem jest, że coraz więcej turystów tam jeździ, ale ja się nie dziwię. Ja się w tym miejscu zakochałam, dla mnie Mazury mogą nie istnieć, ale Bieszczady to jest ten region, który mnie nieustannie zachwyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do roboty. Dzis w planach pieczenie chleba i salatka warzywna w sloiki na zime. Wszystko bez chemii. Aaaaa, i babka ziemniaczana podpatrzona i podjadana u imigrantow z Polski C.

Brzmi super, wbijam na imprezke hehe. Ja dzis zrobilam ciasto marchewkowe, wyszlo piekne i smaczne jak zwykle! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi super, wbijam na imprezke hehe. Ja dzis zrobilam ciasto marchewkowe, wyszlo piekne i smaczne jak zwykle! :)

Plan wykonany! Babka wjechala do piekarnika. Jeszcze z godzinkę pieczenia i będę mógł pójść spać.

Starzeje sie, qrde. Cały dzień potrzebowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzona klimatyzacja pewnie. Ja już się nauczyłam brać ciepłe okrycie do sklepu w lecie.

Ja mam dokladnie ten sam problem, w biurze siedze ubrana na cebulke, a na dworze 35 stopni... Tydzien temu bylam przeziebiona, a w tym tygodniu walcze z infekcja ucha, a ta nie chce sie odczepic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze kleru gowno obchodzi jakis tam zarodek, jedynie na co im zalezy to na poczuciu wladzy, a takie przedmiotowe traktowanie kobiet im daje w tym wzgledzie.

Np nie widza problemu aby ochrzcic dziecko poczete gwaltem, lecz robia wielkim problem gdy para zyjaca w nieformalnym zwiazku chce ochrzcic swoje dziecko.

Saro masz racje mamy w Polsce obecnie ciemnogrod, ktory tworzy niestety spoleczenstwo a wypadkowa tego jest obecna forma wladzy, ktora ten ciemnogrod trzyma mocno za morde zeby wiedzieli ze zyja w Polsce...(niektorzy mentalnie

nadal zyja w prl-u). Obecnie trwa walka i wielkie przetasowanie o stolki a partia rzadzaca maj wszytko i wszystkich gleboko w dupie, bo musza sie nachapac stad wchodzenie w dupe czarnej mafii. Polityk jak bedzie chcial wyskrobac to zrobi to legalnie w kraju i za darmo w szpitalu dla elity, natomiast reszta bedzie tkwic w gownie jaki im politycy zgotowali.

Ostatnio slyszalem o porodach maloletnich dziewczynek 14 i chyba 12 lat, dziewczynki te nie mialy pojecia co sie dzieje z ich cialami, kleru to gowno obchodzi, nazwajac taka dziewczynke dz###### co najwyzej bez kszty wspolczucia. Jak widze ta ulude to zygac mi sie chce.

Ludzie walczyli z prl i gdy obalili juz komune caly czar prysl wiec potrzebuja czuc bat na dupie bo bez tego nie wiedza co z soba zrobic.

Przez Polske obecnie przewija sie teraz wiele manifestacji roznych srodowisk pragnacych jeszcze bardziej rozpieprzyc system i wartosci jakie to wypracowano przez ostanie lata.

Politycy nie zamuja sie sprawami istotnymi dla naszego narodu tylko skacza sobie do gardel byle by sie do koryta dorwac... Mamy cala mase wystapien plastusi roznej masci oraz oblakancow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka była frekwencja w wyborach? 50 coś tam? Mamy pretensje do kleru i polityków? A może warto popatrzeć na te ponad 40% co się im nie chce? PIS wybrało 18% uprawnionych do głosowania. To wystarczy za komentarz.

Zdziwieni, że kler i prawica chce przepchnac prawo zgodne ze swoimi poglądami? A co maja przepychac? Prawo do wyboru i małżeństwa jednoplciowe? W ogóle mnie nie oburza co robią. Nie zgadzam się z nimi, ale wybory wygrali i było wiadomo co będzie się działo. Gdyby to chodziło o prawa mężczyzn do decydowania o własnym ciele, to by głosowano za pełną swobodą przez aklamacje. Temat by nie istniał.

To nie jest nawet powtórka z IV RP. To jest IV RP do kwadratu.

Nie znoszę jak mi ktoś wciska słowa w usta, których nie wypowiedziałam albo sugeruje czym moja wypowiedź jest motywowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...