Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ilon napisał:

Dziekuje! U mnie coraz lepiej, jeszcze mam w zapasie kilka zyc do wykorzystania. :)

Swoja droga, dowiedzialalam sie juz, ze auto nie bedzie naprawiane tylko dostane kasiorke. Szkoda tylko, ze to nawet na rower nie wystarczy.. 

A na co Tobie taki drogi rower?:P

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ilon napisał:

Ja naprawde mieszkam w srodku lasu Kaer. To ze 100 metrow od mojej chatki :D 

Wyszłaś za mąż za Pana leśniczego :P?

W PL taki samochód byłby zrobiony i dalej jeździłby po drogach, podejrzewam, że kolejny właściciel nawet nie wiedziałby o tym, że coś takiego miało miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała w takim lasku mieszkać. :P Chociaż obejrzałam tyle horrorów ze pewnie bym się bała mieszkać na odludziu. 

A tak w ogóle zazdroszczę wam wszystkim śniegu i zimy.. U nad wczoraj było +20 stopnii.  Celsjusza! Następny tydzień też ma być ciepły.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ilon napisał:

Aa w sumie lapcie fotke. Nie wyglada az tak zle, myslalam ze sie wyklepie. :)

15943032_1292198597511464_1403491083_o.jpg

Szukaj handlarza, co to wyśle do polski. Za jakiś czas się okaże, że był od pierwszego właściciela, nie bity i mało jeżdżony:)

Po Twoim opisie tej tragedii, wydawało się, że będzie gorzej.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ilon napisał:

Ja naprawde mieszkam w srodku lasu Kaer. To ze 100 metrow od mojej chatki :D 

A mowia, ze ludzie na wsi zyja dluzej. ;)

 

5 godzin temu, Roelka napisał:

A tak w ogóle zazdroszczę wam wszystkim śniegu i zimy.. U nad wczoraj było +20 stopnii.  Celsjusza! Następny tydzień też ma być ciepły.. :(

 

Przestan! Ma byc cieplo. U nas tez wczoraj bylo ponad 20, dzis tez nie jest zle. Zimie mowie NIE. Wyrzucilem nawet w tym roku zimowe buty a drugie mam w Polsce. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ilon napisał:

 

Ja wczoraj odsniezalem a wlasciwie odkuwałem lód przed wejściem do firmy i zmarzłem troche w nogi. Dopiero szukając przyczyny tego zjawiska skonstatowałem ze do pracy wciąż przychodzę w letnich pantoflach z "dziurami". Miałem nawet poszukać po południu w garażu jakichś cieplejszych butów (gdzieś były) ale już od poniedziałku ma być +15C. Doszedłem do wniosku ze chyba nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...