Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, RobertNYc napisał:

Guess what? sciaganie plikow bezposrednio z przegladarki to ja mam na moim iPhone od X lat. Tyle że trza sie troche wysilić i zrobić Jailbreak na telefonie.

 

3 godziny temu, kzielu napisał:

Lol....To swietnie ze masz ale wlasnie udowadniasz teze dokladnie odwrotna od tej ktora tu probujesz forsowac...

Nic dodac, nic ujac :)

Poki co, rok w rok Apple nadal dwa-trzy lata technologicznie za konkurencja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jkb napisał:

 

Nic dodac, nic ujac :)

Poki co, rok w rok Apple nadal dwa-trzy lata technologicznie za konkurencja. 

Natomiast w praniu mózgów są daleko przed konkurencją, co dokładnie widać w tym wątku :) co w sumie jest najbardziej istotne dla akcjonariuszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kzielu ale wlasnie dla takich osób jak ja nie ma za bardzo wyjścia :/ nie chce kolejnego szajsunga, nie chce lg, Motoroli czy innego Google phone... jedyne co mi sie podoba tak względnie to jeden model Asusa który maja w ofercie ale tak to verizon niestety bieda :/ No i co ty bys zrobił na moim miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o Tobie Pati...

Nie wiem co bym zrobił na twoim miejscu, ja używam androidów z wielu względów, choćby takich że soft którego używam nie istnieje na iOS, iPhone nie potrafi obsłużyć readera OBD 2 po Bluetooth, itd.

Każdy niech sobie używa co lubi (iPhoneow firmowych miałem sporo więc generalnie wiem o czym pisze), ale przekonywanie o tym że są technologicznie lepsze świadczy o ignorancji...

Ja iOS na firmowym fonie strawić nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze ze racji nie masz. To tez duzo zalezy do czego ktos potrzebuje telefon, jesli tylko rozrywka/zdjęcia to bedzie sie spierał ze iPhone jest najlepszy bo sobie w sumie radzi. Jesli chodzi o prace to jest jednak ciezko, nawet głupia wtyczka flash jest nie do przeskoczenia. Ja tu sie z Toba nie bede spierać w tej sprawie. Tylko wlasnie mnie to denerwuje w Ameryce ze nie ma tylu opcji co w Europie plus ten monopol na sieci komórkowe i zero kreatywności jesli chodzi o wybor urządzeń :/ ja nie należę póki do do grona szczególnie wymagającego ale kto wie jaka mi sie trafi za jakis czas praca, lubię sobie zaplanować wszystko za wczasu a nie wymieniać telefon za pol roku (ostatni telefon służył mi 5 lat i byl to o zgrozo iPhone i dalej działa). Nie jestem anty iPhone. Ale bym chyba wolała w tej cenie kupic cos co mi bedzie pozwalało zrzucić jak człowiek muzę z kabelka a nie pieprzyć sie z iTunes, obejrzeć sobie cos używając flash playera itp. Wkurzają mnie te ograniczenia choc wiem ze to tez zwiększa bezpieczeństwo systemu jakos. Człowiek jest bezradny i skazany na łaskę sieci komórkowej mimo ze znajduje sie w poniekąd najbardziej rozwiniętym kraju na świecie :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIesz co wydaje mi sie ze jestem troche zrażona do Samsunga przez jego awaryjność głownie. Moj mąż jest fanem samsunga, chociaż zmienia telefon średnio 3-4 razy do roku bo mu sie psują :/ oczywiście czesto wina jest po jego stronie, A to siądzie na niego, a to zaleje ale czesto po prostu sie psuje i musi kupic następny. ale i tak kupuje następne bo uważa ze sa najlepsze. Ja jestem tym typem ze lubię miec cos na stałe, przywiązuje sie do rzeczy :P moze po prostu miał pecha moj mąż, moze ja po prostu byłabym bardziej uważna ale zle mi sie kojarzą samsungi, duzo znajomych sie skarżyło ze sie psują i maja słaba baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kzielu napisał:

To nie o Tobie Pati...

Nie wiem co bym zrobił na twoim miejscu, ja używam androidów z wielu względów, choćby takich że soft którego używam nie istnieje na iOS, iPhone nie potrafi obsłużyć readera OBD 2 po Bluetooth, itd.

Każdy niech sobie używa co lubi (iPhoneow firmowych miałem sporo więc generalnie wiem o czym pisze), ale przekonywanie o tym że są technologicznie lepsze świadczy o ignorancji...

Ja iOS na firmowym fonie strawić nie mogę...

 

1. Nigdzie nie twierdziłem że tel iPhone jest (obecnie) technologicznie bardziej zaawansowany niż konkurencja. To niestety to już nie te czasy jak choćby 10 lat temu gdy iPhone 2G wyprzedził o lata świetlne konkurencję. Niestety po śmierci Steve'a Jobsa, którego wizjonerstwo było źródłem sukcesu iPhone'a, Apple straciło dużo jesli chodzi o kreatywność i nowatorstwo.
2. Jednocześnie nie zgadzam się z tezą ze jest to aż 2-3 lata różnicy. Poczekaj na premierę najnowszego  iPhone X w listopadzie, a wtedy pogadamy.
3. Co naprawdę chciałem powiedzieć-to to że jesli chodzi o jakość wykonania a także zoptymalizowanie funkcjonowania systemu operacyjnego skrojonego wyłącznie pod iPhone'a-to nie ma on sobie równych. Nie do pomyślenia w przypadku Apple jest choćby ta historia z zeszłego roku z nieszczęsnym Samusung Galaxy Note 7, którego cała linia krótko po ukazaniu się na rynku-poszła na śmietnik. A producent poniósł $10 bilionowe straty.
http://money.cnn.com/2016/10/11/technology/samsung-galaxy-note-7-what-next/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Robert zgadzam sie, ale ja chyba jestem troche jednak cebula. Mnie wkurza jak np co chwila kabelki sie łamią, muszę przejść na komputer zeby cv napisać bo iPad chce pieniędzy, aplikacje mnie wysyłają na urządzenie kompatybilne z flashplaherem itp, takie małe rzeczy. Ale aparat mają ładny i szybko śmigają, to trzeba im przyznać, aczkolwiek moj iPad cały czas podłączony do ładowarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Patipitts napisał:

Tak Robert zgadzam sie, ale ja chyba jestem troche jednak cebula. Mnie wkurza jak np co chwila kabelki sie łamią, muszę przejść na komputer zeby cv napisać bo iPad chce pieniędzy, aplikacje mnie wysyłają na urządzenie kompatybilne z flashplaherem itp, takie małe rzeczy. Ale aparat mają ładny i szybko śmigają, to trzeba im przyznać, aczkolwiek moj iPad cały czas podłączony do ładowarki.

1. Nie wiem co ludzie robią ze te kabelki im tak szybko pękają. U mnie to jakoś sie nie przydarza.

2. Przecież są w AppStore bezpłatne aplikacje do tworzenia CV, z gotowymi już formami które tylko należy wypełnić.

3. Brak flash'a to jest napewno jakiś tam problem, ale wynika to ze świadomego wyboru Apple. Dzięki temu iOS jest dużo mniej niż Android podatny na wirusy (dla przykładu). A przy tym bateria trzyma dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...