Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Jackie napisał:

U nas 32 stopnie, będzie trzymało do przyszłego poniedziałku. Na szczęście noce chłodniejsze.

Miałam takie temperatury niemalże non stop w Kentucky. Ja już dziękuję. Teraz mam komfortowe 15C. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilon napisał:

@Patipitts - dowiedzialas sie cos w tej sprawie, wszystko OK? 

Milego wtorku kochani forumowicze. Jak wam mija dzien? 

Musze czekać do czwartku bo jak podjechaliśmy w zeszły czwartek to kobiety nie było w pracy a musieliśmy wracać bo mąż do pracy musiał wracać :( z tego co sie dowiedziałam szperając w necie to musze złożyć wniosek o korektę i zrobią mi to za darmo, tylko nowe odpisy pózniej musze złożyć. W czwartek raniutko podjade i dam znać jak wyszło.

moja mama za to wróciła juz do Polski i zabrała ze sobą walizkę mojego brata który dalej jest w USA, podróżuje. I walizka nie dotarła, zgubili :( ja juz sie kiedyś sądziłam z Air France, trwało dwa lata, teraz zobaczymy co ona odzyska. W walizce był min garnitur brata w którym był na ślubie, jego buty, ubrania itp. Eh... 

a tak poza tym to w Maine była bardzo ładna pogoda, dzisiaj sie troszeczkę popsuło, chyba ma w nocy lać. Ale zapowiadają znowu upały na przyszły tydzień, ja sie cieszę bo lato było niezbyt łaskawe u nas, sporo deszczu. Zostajemy tu jeszcze jakies 3 tygodnie, potem wracamy na wieś do GA i naszego pieska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy takie upały macie średnio co roku? Bo coraz bardziej mnie się klimat panujący w Indianie i Illinois podoba . Mam dosyć tych późnojesiennych temperatur od początku września ( w tamtym roku było fajnie bo jeszcze początek września był upalny). Niby źle znoszę upały ale już je wole od takiej nijakiej pogody. Chyba już to pisałem , ale jak dla mnie to Wy macie dwie pory roku lato i zimę .I obydwie ekstremalne.

Ja w tym roku grzeje si kominkiem i centralnym bo bym zamarzł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Łukasz90 napisał:

Wy takie upały macie średnio co roku? Bo coraz bardziej mnie się klimat panujący w Indianie i Illinois podoba . Mam dosyć tych późnojesiennych temperatur od początku września ( w tamtym roku było fajnie bo jeszcze początek września był upalny). Niby źle znoszę upały ale już je wole od takiej nijakiej pogody. Chyba już to pisałem , ale jak dla mnie to Wy macie dwie pory roku lato i zimę .I obydwie ekstremalne.

Ja w tym roku grzeje si kominkiem i centralnym bo bym zamarzł.

To gdzie jest już tak zimno? W PL?

U nas w  NYC od jutra powrót lata i pogoda typowo plażowa-ok 26-30C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zmieniajac temat od pogody chcialam powiedziec, ze... wczoraj skonczylam skladac meble w moim nowym mieszkaniu. Powiem wam, ze dosc relaksujaca robota, chociaz na sama mysl mialam nerwice. Jeszcze tylko kilka rzeczy, kilka dekoracji, troche organizacji i sprzatania i bede sie czula w stuprocentach jak w domu... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...