Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, andyopole napisał:

...wczoraj odbieralem kolezanke z lotniska. Poniewaz odprawa paszportowa sie przedluzala a pod terminalem nie dadza dluzej postac autem pojechalem na "waiting area", 1 mila, bliziutko.

Ten parking jest niemal na przedluzeniu pasa startowego dla malych samolotow, 737, 320 max. Wieksze samoloty maja drugi pas.

Stalem tam moze 15 minut, po drugiej stronie tego pasa jest wojskowa baza lotnicza i ichnie mysliwce tez z niego korzystaja. Wczoraj trafilem ze z bazy wylatywalo kilkanascie, nie liczylem od poczatku, mysliwcow. Startowaly parami, gdy kazdy z nich wciskal gaz do dechy przy starcie to huk byl przeogromny. Byly to mysliwce dwusilnikowe, wygladem zblizone do MIGa 29 I kilka jednosilnikowych.

Cywilne samoloty staly w kolejce, czekajac az wojsko odleci. Potem gdy zaczely odlatywac cywilne to wydawalo sie ze robia to niemal bezszelestnie.

Intro to sound of freedom ;) ja przez dobre parę lat pracowałem przy wojennych silnikach i był to najlepszy okres w mojej karierze... W bazach bywałem regularnie, 50m metrów od pasa przy startach na dopalaczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam powiedziec, ze jestem na siebie zła jak nigdy :/ wczoraj kompletowałam z nudów papiery na AOS, kopiowałam paszport, wizy No i akt urodzenia, robiłam tłumaczenie. I nagle rzuciło mi sie w oczy ze ojciec na drugie ma Marian a nie Antoni :/ a w odpisie aktu małżeństwa oczywiście na odwrót. Ja nie wiem czemu ja tak napisałam, skąd ten Antoni sie wziął? :/ i co teraz? Naprawiać trzeba pewnie. Chłop wściekły i powiedział ze sama mam jeździć do ksiedza po podpis jak znowu trzeba bedzie zbierać. Eh. Najgorsze ze ta babka od aktów tylko raz w tygodniu przychodzi do pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ilon napisał:

Milego wtorku kochani forumowicze. Jak wam mija dzien? 

Jakbyś napisała o niedzieli, to bym odpisał " kochajmy weekend, tak szybko odchodzi" :D. Mimo wszytko jest dobrze, i ma być dobrze! :D. Z dokumentami Patipitts przede wszystkim!

Edytowane przez quarterback87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...