Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.09.2017 o 16:00, kzielu napisał:

A nie mówiłem / pisałem ? Dokąd z WAW leciałeś ? Słabo utknąć po długim locie, szczegolnie w WAW.

Do WAWy leciałem z EUR. Wsiadalismy, zamknęli drzwi i po godzinie odbił od Gate. Potem jeszcze kolejka na runwayu i w WAWIE kiszka. Voucher mi dali na ciepły posiłek no to poszalalem. Sześć pierogów z miesem (dużych i dobrych) cztery łyżki surówki i kawa. 97.68 PLN, voucher był wart 21.50. Butelka wody 7 PLN. W Hiltonie jest taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, andyopole napisał:

Do WAWy leciałem z EUR. Wsiadalismy, zamknęli drzwi i po godzinie odbił od Gate. Potem jeszcze kolejka na runwayu i w WAWIE kiszka. Voucher mi dali na ciepły posiłek no to poszalalem. Sześć pierogów z miesem (dużych i dobrych) cztery łyżki surówki i kawa. 97.68 PLN, voucher był wart 21.50. Butelka wody 7 PLN. W Hiltonie jest taniej.

A no widzisz, sprzedali Ci pierogi z wolowina Wagyu i sie dziwisz ze drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kzielu napisał:

Dodali właśnie wireless charging, tylko 5 lat po konkurencji...

No! Jest wireless charging, jest nawet fast charging! Zyc nie umierac :D :D Moze w 2020 bedzie IP68, NFC bez ograniczen, lub chociaz sciaganie plikow bezposrednio z przegladarki :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jkb napisał:

No! Jest wireless charging, jest nawet fast charging! Zyc nie umierac :D :D Moze w 2020 bedzie IP68, NFC bez ograniczen, lub chociaz sciaganie plikow bezposrednio z przegladarki :D:D

Guess what? sciaganie plikow bezposrednio z przegladarki to ja mam na moim iPhone od X lat. Tyle że trza sie troche wysilić i zrobić Jailbreak na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RobertNYc napisał:

Guess what? sciaganie plikow bezposrednio z przegladarki to ja mam na moim iPhone od X lat. Tyle że trza sie troche wysilić i zrobić Jailbreak na telefonie.

Lol....To swietnie ze masz ale wlasnie udowadniasz teze dokladnie odwrotna od tej ktora tu probujesz forsowac...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, RobertNYc napisał:

Guess what? sciaganie plikow bezposrednio z przegladarki to ja mam na moim iPhone od X lat. Tyle że trza sie troche wysilić i zrobić Jailbreak na telefonie.

Ja tam wolę móc dowolnie wgrywać/instalować na telefonie co chcę. A nie co mi producent łaskawie pozwoli. Z tego co wiem, to producent ajfonów próbował wpłynąć na "artystów" żeby nie tworzyli utworów dłuższych niż 3 minuty, ponieważ dłuższe nie będą dostępne do ściągniecia z ajstore czy podobnego ajszopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie mam taki problem ze chciałabym jakis fajny smartfon a musze miec verizon, bo tylko ta sieć ma u mnie zasięg. W verizonie maja tylko iphony, samsungi, jakies lg itp, jak szukam w internecie to żadne fajne telefony nie obsługują tej sieci. Verizon jest strasznie ograniczony jesli chodzi o wybor telefonów, praktycznie żaden telefon z ich oferty mi sie nie podoba :( i nie wiem co robić... zaraz musze sie zdecydować bo przychodzi pora podpisać jakas umowę. Ktos moze cos doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patipitts napisał:

A ja wlasnie mam taki problem ze chciałabym jakis fajny smartfon a musze miec verizon, bo tylko ta sieć ma u mnie zasięg. W verizonie maja tylko iphony, samsungi, jakies lg itp, jak szukam w internecie to żadne fajne telefony nie obsługują tej sieci. Verizon jest strasznie ograniczony jesli chodzi o wybor telefonów, praktycznie żaden telefon z ich oferty mi sie nie podoba :( i nie wiem co robić... zaraz musze sie zdecydować bo przychodzi pora podpisać jakas umowę. Ktos moze cos doradzi?

Bierz Iphona. Ja mialam pelno telefonow przez ostatnie kilka lat. Odkad mam Iphona to nie zamienilabym go na zaden inny :) 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patipitts napisał:

A ja wlasnie mam taki problem ze chciałabym jakis fajny smartfon a musze miec verizon, bo tylko ta sieć ma u mnie zasięg. W verizonie maja tylko iphony, samsungi, jakies lg itp, jak szukam w internecie to żadne fajne telefony nie obsługują tej sieci. Verizon jest strasznie ograniczony jesli chodzi o wybor telefonów, praktycznie żaden telefon z ich oferty mi sie nie podoba :( i nie wiem co robić... zaraz musze sie zdecydować bo przychodzi pora podpisać jakas umowę. Ktos moze cos doradzi?

Bierz X'a (w sprzedaży od listopada). Z tego co piszą-ma być poprostu AMAZING!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zostanie mi tylko ten iPhone z tych telefonów ktore verizon ma. Miałam juz iPhona im sumie dobrze mi sie z nim żyło ale wkurzało mnie ze nie mogę sciagac muzyki, wkurzał mnie iTunes, którego nie umiałam nigdy ogarnąć itp. Teraz niby korzystam z ipada i tez jest spoko, No ale myslalam zeby sprobowac czegoś innego, ale widocznie nie da sie tego przeskoczyć i bede musiała kupic iPhona... a moj chłop juz sie puka w czoło ze ponad 600$ chce wydać na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...