Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, rzecze1 napisał:

A to ciekawe, zawsze myslalem ze to Brytole dominuja w Hiszpanii. Duzo imprezowiczow, ale tez i permanentnych mieszkancow, emerytow ktorzy tam sobie kupili mieszkania. Moze inne rejony.

Też nastawiona byłam na imprezujacych Anglików. :p A tutaj niespodzianka. Nie żeby mi to przeszkadzało (no może te hordy pijanych Niemców dracych japy po nocach ) ale jakoś tak zaskoczyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roelka napisał:

Też nastawiona byłam na imprezujacych Anglików. :p A tutaj niespodzianka. Nie żeby mi to przeszkadzało (no może te hordy pijanych Niemców dracych japy po nocach ) ale jakoś tak zaskoczyło. 

Ja wróciłem w zeszłym tygodniu z Majorki i prawda, że Niemców od groma i głośno ale na tylu spotkanych nietrzeźwych naprawdę spokojnie. Nie wyobrażam sobie takiej ilości spitych Angoli albo Polaków, rozruba gwarantowana. 

Nawet przewodniczka powiedziała nam, że Majorka to 17 Land należący do Niemiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, andyopole napisał:

Niemiec pijany jest raczej nieagresywny. Co najwyzej drze ryja, ewentualnie pusci pawia…  ;)

Zgadza się, pod hotelem miałem bar w którym pili do rana ale taka jest Majorka.

Propo pawia nawet na Oktoberfest mają miski, gdzie przy wypitych hektolitrów pifa mają miejsce na puszczanie pawia.

Wiem od rodowitych Niemców, z którymi pracowałem 10 lat.

Ale suma sumarum Majorka świetna ( ja byłem w LA Palma) i napewno tam wrócę, pogoda gwarantowana a ceny tańsze niż nad Bałtykiem, no i brak parawanów nad morzem, miejsca jest dla wszystkich :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...