Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Chargingbull napisał:

Zgadza się, pod hotelem miałem bar w którym pili do rana ale taka jest Majorka.

Propo pawia nawet na Oktoberfest mają miski, gdzie przy wypitych hektolitrów pifa mają miejsce na puszczanie pawia.

Wiem od rodowitych Niemców, z którymi pracowałem 10 lat.

Ale suma sumarum Majorka świetna ( ja byłem w LA Palma) i napewno tam wrócę, pogoda gwarantowana a ceny tańsze niż nad Bałtykiem, no i brak parawanów nad morzem, miejsca jest dla wszystkich :):):)

Plaża rzeczywiście jest super i morze cieplutkie. Niskie ceny też mnie zaskoczyły. Chociaż ci goście sprzedajcy podroby i okulary są trochę nachalni.  No i chyba każdy tutaj wie, co oni tak  prawdę sprzedają. ;) Niemcy rzeczywiście agresywni nie są, to zawsze coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole sporo niemcow jest w hiszpanskich resortach na wakacjach. Pamietam swojego czasu jak pracowalam jako animator dla hotelu/biura podrozy, to wiekszosc hiszpanskich kierunkow wymagalo niemieckiego. 

@Jackie chyba troche przeczekam i byc moze pojde do sadu. Chociaz najbardziej bylam wkurzona o te punkty, bo w NY za uzywanie telefonu jest 5 punktow karnych, ale z tego co wyczytalam to za takie lekkie przewinienia nie dostane punktow na moje DL z MD.

"A few states, such as Colorado and Pennsylvania, do not record the violation if it is considered a minor offense, like a speeding ticket. Other states, like Maryland and Nevada, record the violation but do not assign points for out-of-state tickets."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, NisseN napisał:

Jakie języki sa przydatne w USA (najlepiej polnoc) oprocz angielskiego?

jak napisala katlia hiszpanski, ktory staje sie coraz bardziej wazniejszy

no chyba, ze zamierzasz obracac sie jedynie w srodowiskach polonijnych i praca na konstrakszyn. Wtedy bedzie przydatna lacina wymieszana z niezabogatym polskim. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...