Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

chcialem powiediec, ze po dlugim urlopie wrociem ladujac na jfk.

Przejscie przez security i wyjscie z tego lotniska to jakas parodia. Samolot wyladowal dokladnie 4.50pm, a ja wyszedlem z lotnska przed 10. 

Juz nawet nie bylo znczenia czy turysci, czy obywatele...wszyscy jak jeden wal stali w jednej kolejce i klneli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pelasia napisał:

:blink: Co na kolacje zapraszali? Tyle czasu to mam nadzieje, ze z deserem! 

 

Nie brakowało wiele do połączenia kolacji że sniadaniem.... Ech ten Nowy Jork, jakie to romantyczne.

 U nas 15-30 minut, suche, bez emocji "Welcome to Oregon", pieczątka  i wypad z terminala.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem wezme kawalek kielby i chleba...teraz mialem tylko jakies 3 lyki wody z samolotu...

 

dodam, ze ludzie nawet nie stali w kolejce jak napisalem powyzej...czesc siedziala...wygladalo to jakby okupowanie terminala...

definitywnie nadawalo sie to do pokazania w mediach...

Edytowane przez ilya_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie tu dawno nie bylo... 

Jestem w trakcie przygotowywania sobie rozmowek po hiszpansku z najdzieja, ze ulatwi mi to zycie w pracy, hehe... Przydalby sie jakis Latynos pod reka, bo nie zawsze mam pewnosc czy to co sobie przetlumaczylam to na pewno to, co chcialabym powiedziec. 

A tak na marginesie... przeprowadzilam sie z NC to Keeentuuuuckyyyyyy ... W NC mowili mi, ze sie w KY wynudze, bo tam nie ma co robic... A ja tu mam tyle co zobaczenia i do zrobienia ze nie wiem od czego zaczac :D

ilya, co tam robiliscie przez te kilka godzin o_0 ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Paulina_89 napisał:

Jak mnie tu dawno nie bylo... 

Jestem w trakcie przygotowywania sobie rozmowek po hiszpansku z najdzieja, ze ulatwi mi to zycie w pracy, hehe... Przydalby sie jakis Latynos pod reka, bo nie zawsze mam pewnosc czy to co sobie przetlumaczylam to na pewno to, co chcialabym powiedziec. 

A tak na marginesie... przeprowadzilam sie z NC to Keeentuuuuckyyyyyy ... W NC mowili mi, ze sie w KY wynudze, bo tam nie ma co robic... A ja tu mam tyle co zobaczenia i do zrobienia ze nie wiem od czego zaczac :D

ilya, co tam robiliscie przez te kilka godzin o_0 ?!

czesc siedziala i gadala, ja sobie gralem w tetrisa i szachy na telefonie.....ludzie siedzieli na podlodze, brakowalo tylko wyciagniecia gitary i romantycznych szant....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ilya_ napisał:

chcialem powiediec, ze po dlugim urlopie wrociem ladujac na jfk.

Przejscie przez security i wyjscie z tego lotniska to jakas parodia. Samolot wyladowal dokladnie 4.50pm, a ja wyszedlem z lotnska przed 10. 

Juz nawet nie bylo znczenia czy turysci, czy obywatele...wszyscy jak jeden wal stali w jednej kolejce i klneli....

Wyobrażacie sobie coś takiego w Europie? O Polsce nawet nie mówię, tam ludzie chyba po prostu poszliby ...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andyopole napisał:

Wyobrażacie sobie coś takiego w Europie? O Polsce nawet nie mówię, tam ludzie chyba po prostu poszliby ...:D

Nie trzeba sobie wyobrazac - wystaczy przyleciec w kiepskim momencie na CDG.... 

Aczkolwiek musze przyznac ze ostatnio sie troche poprawili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dzisiaj byłam na takim prawie ze polskim grillu, z prawie ze polska kiełbaska i schabikiem, salateczkami, polskie towarzystwo, ploteczki ;) No jak w domu sie poczułam a pogoda super, jak nie macie planów na weekend to wpadajcie do Maine, jest idealnie a komarów prawie nie ma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...