Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Joanna30 napisał:

Taaaa... Narodowy przewoźnik... Duma narodowa :D

Tak jestem z niego dumna, że na tegoroczny road trip po USA polecę KLM :P

Taaa, dla nich wystarczajacy jest lot za Atlantyk a ze z powodu notorycznych spoznien ktoś nie zdąży na przesiadki totalnie im zwisa. Po trzydziestu latach wróciłem do latania LOTem, dziś to mój trzeci lot z nimi i zawsze jakieś jaja.

Wypada podziękować za współpracę i wrócić do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jkb napisał:

W koncu :) dzisiaj odsniezanie bylo!

 

19 godzin temu, Xarthisius napisał:

@jkb zamawiales zime? To zapraszam po odbior sniegu... ;-)

Napatrzylem się w Polsce na śnieg, wystarczy mi tego widoku na kilka lat. Przylatuje a tu  14°C! W plusie rzecz jasna.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kzielu napisał:

U nas przez weekend 9 cali. Po takim weekendzie to nabieram ochoty na kupno snowblowera....

A ja muszę już zamawiać mototiler-cultivator. Pora najwyższa brać się za ogród. Namiot foliowy trzeba postawić żeby się gleba nagrzewala. Takie klimaty mam...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kzielu napisał:

U nas przez weekend 9 cali. Po takim weekendzie to nabieram ochoty na kupno snowblowera....

No u nas to byl jeden z pierwszych zakupow przed pierwsza zima :) Kosiarki nie mamy, ale snowblower jest. Super jest wyjsc jak jest przyjemnie i zimno na zewnatrz, piekny bialy puch wszedzie, 10-15 minut spacerku na swiezym powietrzu i driveway odsniezony :) I jeszcze sasiadom sidewalk odsnieze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...