Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ilon napisał:

Ja wczoraj wzielam psy na plac pod wieczor i zapomnialam rekawiczek. Po 5 minutach mialam tak zamarzniete rece, ze nie umialam ruszac, nie umialam sciagnac kurtki ani szelek z psow. Kilka minut trzymalam pod goraca woda i kurde uswiadomilam sobie, ze juz mam dosc. Niech juz chociaz marzec bedzie :D 

Or... move to Oregon. wg najnowszych prognoz w sobote +13 (Celsjusza)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilon napisał:

Ja wczoraj wzielam psy na plac pod wieczor i zapomnialam rekawiczek. Po 5 minutach mialam tak zamarzniete rece, ze nie umialam ruszac, nie umialam sciagnac kurtki ani szelek z psow. Kilka minut trzymalam pod goraca woda i kurde uswiadomilam sobie, ze juz mam dosc. Niech juz chociaz marzec bedzie :D 

 

Oj cos slabiutko z krazeniem ;) 

Wczoraj z pieskiem tez na spacer poszlismy. Piesek lubi snieg, wiec mial radosc niebywala :) Normalnie to na yard wypuszczamy, ale jako ze tak pieknie i bialo, 30 minut sobie po okolicy polazil :) 

Do marca szcesliwie jeszcze daleko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Patipitts napisał:

O matko, współczuje tym którym tak zima przypieprzyla! Śnieg to jedna z rzeczy za ktorymi w ogole nie tęsknie będąc w USA. U nas dzisiaj 15 stopni C a jutro ma byc 22 takze jak komuś zimno to zapraszam sie wygrzać na weekend ;) 

Wystarcza mi na te cztery miesiace lata ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Patipitts napisał:

Nie do ciebie mowilam :p ty to akurat odmieniec jestes :p

Dosc laskawa Pani w epitetach, mnie tam sie cisna inne wyrazy. :P  Jak mozna lubic snieg? Mnie w zupelnosci wystarca widok sniegu na Mont Hood, ktory to szczyt widac prawie z kazdej strony Oregonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, andyopole napisał:

Or... move to Oregon. wg najnowszych prognoz w sobote +13 (Celsjusza)  :)

Ahh, przeprowadzka tak daleko raczej nie wchodzi w gre :( 

21 godzin temu, Patipitts napisał:

O matko, współczuje tym którym tak zima przypieprzyla! Śnieg to jedna z rzeczy za ktorymi w ogole nie tęsknie będąc w USA. U nas dzisiaj 15 stopni C a jutro ma byc 22 takze jak komuś zimno to zapraszam sie wygrzać na weekend ;) 

Oh, piekna wiosna!

17 godzin temu, andyopole napisał:

Dosc laskawa Pani w epitetach, mnie tam sie cisna inne wyrazy. :P  Jak mozna lubic snieg? Mnie w zupelnosci wystarca widok sniegu na Mont Hood, ktory to szczyt widac prawie z kazdej strony Oregonu.

Ja w sumie lubie snieg, ale jak moge sobie siedziec w domu pod kocykiem i pic goraca herbatke i patrzec przez okno :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...