Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kzielu napisał:

Ja tylko chcialem zauwazyc ze to juz sie troche nudne robi.... Chcialbym Cie zobaczyc jak sie cieszysz ta pogoda na zewnatrz (przez dluzej niz 30 sekund)...

Co sie nudne robi? Wszyscy strasza zimnem to trzeba troche humoru wstrzyknac :) Przeciez nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie w -50 na zewnatrz lazil...

1 godzinę temu, ilon napisał:

Jkb, nie wiem czy z Toba wszystko w porzadku :D

Tez sie czasem zastanawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jkb napisał:

Co sie nudne robi? Wszyscy strasza zimnem to trzeba troche humoru wstrzyknac :) Przeciez nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie w -50 na zewnatrz lazil...

Tez sie czasem zastanawiam :D

Te gadanie ze zima taka spoko jest. Rozumiem ze mozna nie lubiec upalow ale  bez przesady ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kzielu napisał:

Te gadanie ze zima taka spoko jest. Rozumiem ze mozna nie lubiec upalow ale  bez przesady ;-) 

Widzisz, to jest takie jednowymiarowe postrzeganie tej pory roku: ze pizdzi :P Uwielbiam zime nie tylko ze wzgledu na temperatury. Krajobraz jest przepiekny - wszystko jest spowite bialym puchem i wyglada bajecznie. Mozna sie przy kominku przy palonym drewnie ogrzac. Maintenance yardu i basenu zasadniczo nie istnieje. Zabawa w sniegu. Brak insektow. Mozna dlugo wymieniac zalety.

Jak ktos patrzy na zime jedynie przez pryzmat oblodzonych drog i koniecznosci zalozenia dodatkowej warstwy ubrania to faktycznie moze miec podobna niechec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jkb napisał:

Widzisz, to jest takie jednowymiarowe postrzeganie tej pory roku: ze pizdzi :P Uwielbiam zime nie tylko ze wzgledu na temperatury. Krajobraz jest przepiekny - wszystko jest spowite bialym puchem i wyglada bajecznie. Mozna sie przy kominku przy palonym drewnie ogrzac. Maintenance yardu i basenu zasadniczo nie istnieje. Zabawa w sniegu. Brak insektow. Mozna dlugo wymieniac zalety.

Jak ktos patrzy na zime jedynie przez pryzmat oblodzonych drog i koniecznosci zalozenia dodatkowej warstwy ubrania to faktycznie moze miec podobna niechec ;)

No wlasnie - ale sa dwa podstawowe problemy - pizdzi i sypia tony soli gdzie sie tylko da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jkb napisał:

Widzisz, to jest takie jednowymiarowe postrzeganie tej pory roku: ze pizdzi [….] Maintenance yardu i basenu zasadniczo nie istnieje. Zabawa w sniegu. Brak insektow. Mozna dlugo wymieniac zalety.

Jak ktos patrzy na zime jedynie przez pryzmat oblodzonych drog i koniecznosci zalozenia dodatkowej warstwy ubrania to faktycznie moze miec podobna niechec ;)

Rzeczywiscie , wole kosic trawnik niz dymac w mrozie za snowblowerem. Raz mnie ta przyjemnosc spotkala gdy wizytowalem wujka w Spokane, tam snieg w zimie to codziennosc. Chyba ze dwie godziny odwalalem snieg z driweya…  Slowo honoru, wole kosiarke!

 

Zdecydowanie wole zalozyc na siebie jedna warstwe ubrania mniej niz wiecej chociaz do kosciola w niedziele pojechalem w  marynarce i letnich pantoflach, taka zima u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andyopole napisał:

Rzeczywiscie , wole kosic trawnik niz dymac w mrozie za snowblowerem. Raz mnie ta przyjemnosc spotkala gdy wizytowalem wujka w Spokane, tam snieg w zimie to codziennosc. Chyba ze dwie godziny odwalalem snieg z driweya…  Slowo honoru, wole kosiarke!

 

Zdecydowanie wole zalozyc na siebie jedna warstwe ubrania mniej niz wiecej chociaz do kosciola w niedziele pojechalem w  marynarce i letnich pantoflach, taka zima u nas.

Ehhh, trzeba miec sąsiadów takich jak ja :) od ponad 12 lat ani razu przed domem nie odsniezalismy :), trawników tez nie kosze, w górach mieszkam. Kiedyś mnie zima tez denerwowała, ale z roku na rok, coraz czesciej czekam na te porę roku. I kominek lubie, ciepełko w domu i widoki, jazda samochodem tez mi w sniegu jakoś nie przeszkadza. A ze wilgotność u nas prawie nieistniejąca, to kwestia tylko dobranego ubrania. Letem to w pracy marzne przez klime, do samochodu wsiadać nagrzanego nie znoszę, a bycie na zewnątrz w gorowie tez do przyjemności nie należy, no chyba ze sie jest nad jeziorkiem :) Co kto lubi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kzielu napisał:

No wlasnie - ale sa dwa podstawowe problemy - pizdzi i sypia tony soli gdzie sie tylko da.

I samochod, buty i wycieraczki w aucie upier...one w tej soli czy cokolwiek oni tam sypia/pryskaja na droge co sprawia, ze kolor mojego auta zmienia sie z ciemnego grafitu na szary jak dym 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylazlem dzisiaj na dwor i zrobilem mala rundke z psinka. Wiatr zmusil mnie do zalozenia rekawiczek dzisiaj ;) Powiedzialbym ze tragedii nie ma i o ile nie bedzie sie lazilo w silnym przeciagu wiatru bez oslony ;) Jezeli mialbym te sytuacje do czegos porownac to chyba do pieknego, slonecznego dnia na stoku narciarskim na alpejskim lodowcu. Nihil novi :)

Trzymajcie sie cieplo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...