Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, jkb napisał:

Trzymajcie sie cieplo!

I Ty rowniez. Mi ostatnio rece zamarzly jak wam pisalam. U nas tez dzisiaj chlodno i jak bralam moje psy z rana na spacer to widzialam jakiegos blakajacego psa i mi sie smutno zrobilo, ale nie podchodze do psow jak mam moje ze soba, bo one sa bardzo obronne. Zaprowadzilam moje malpki do domu i wyszlam szukac tego psa i nie znalazlam i tak sie martwie. Mam nadzieje, ze nikomu nie zginal i ze nie zamarzl gdzies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilya_ napisał:

chcialem zapytac CZY: 

interesowal by sie ktos uzywaniem szybkiej aplkacji na tel do tego forum ? [jesli taka by byla]

Przegladanie watkow plus powiadomienia [wyskakiwane na ekranie tel] w razie zacytowania lub odopowiedzi do naszego watku oraz np alert o nowym temacie...........

A nie jest czasem obslugiwane przez Tapatalk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, żeby nie spamować nowym tematem to spytam tutaj, przeszukując craiglist okazało się ze nie działa mi przycisk replay (wyświetla się error co ciekawe tylko na Austin CL). Z tego co wyczytałem to mają jakieś mechanizmy wychwytujące oszustów i blokują niektórym IP. Problem jest taki, że nie jestem oszustem tylko znalazłem kilka ofert pracy na które chciałem aplikować będąc ostatnie dni jeszcze w Polsce. Wątpię, że da się to obejść ale może ktoś zna sposób? A jeśli nie to czy ktoś był by tak miły i mógł bym mu podesłać na priv ok 6 ofert a Ty wygenerował byś mi adres email do odpowiedzi? :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ilya_ napisał:

jest.

myslalem o czyms takim bardziej prywatnym [flagowej aplikacji usa.info.pl]

 

Chcesz ją pisać od podstaw? Dodatkowo jakiś support i co się z tą apką stanie po zmianie silnika forum? Nie abym się czepiał tego pomysłu, ale jak @kzielu napisał jest Tapatalk i chyba on wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki, to chyba mnie cos strzeli dzisiaj. Juz tracę cierpliwość z tym moim szpitalem tutaj. Mają wiekszy bałagan w swojej papiergologi niz IRS. Nie dość, że juz oglądali moja twarz w 2018 dość często, to za kazdym razem, jakoś magicznie gubili informacje o moim ubezpieczeniu. W końcu jakoś na końcu roku udało im sie info chyba ostatecznie wklepać do systemu, bo normalnie składali claimy bez problemu. No ale mamy juz 2019 rok i zdążyli 3 razy zrobić kopie, czy przeskanować, czy cokolwiek oni tam robia z ta karta ubezpieczenia, w magiczny sposob znowu po roku!!! , moj adres mailowy im zniknął z systemu, choc rachunki dochodzą :rolleyes:, No i dzis znów dostałam rachunek z adnotacja, ze nie maja informacji o moim ubezpieczeniu. Oni chyba juz se jaja robia. To juz naprawdę sie robi mało zabawne...

Dobra musiałam sie wyżalić. Mam nadzieje, ze miły weeekend wam sie szykuje, a ci co gdzieś mieszkają w coldlandzie obecnie, trzymajcie sie cieplutko. 

Edytowane przez pelasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia szpitala istotne jest zecracunki dochodzą a ze @pelasia nie płaci to już rybka. Kwity wystawione na czas. W paierach wsystko gra, księgowość może wypiac piersi po ordery. A w kasie szpitala, dzięki napompowanym cenom pieniadze zawsze są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...