Skocz do zawartości

Paczka Do Usa


makemecoffee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W bagazu nie zadazylo mi sie, zeby ktos przyczepil sie do jajek. Przewaznie mam ich okolo 15. Jesli chodzi o slodycze w paczce, to przyczepili mi sie raz jeszcze w Polsce, ze wyglada to na paczke komerycyjna i nie wysla tego jako paczke normalna. Musialem wyjac polowe slodyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinder bueno to nie jest. kinder niespodzianka a zabronione jest dlatego ze w stanach jak cos jest przeznaczone do jedzenia nie moze miec elementow tez wewnatrz niejadalnych. w kinder niespodziance jest plastikowa zabawka wiec odpada.

dlaczego cofneli normalne slodycze to nie wiem

Rzeczywiscie, pomyliło mi sie bueno z niespodzianka. Tak to jest jak dzieci sie nie ma :) do mnie paczka z PL, ze słodyczami zawsze dochodzi. Moze ktoś zgłodniał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysyłałam kinder niespodzianek, bo wiedziałam, że nie wolno (kinder bueno to baton), ale skusiłam się i wysłałam takie większe plastikowe jajka typu prezent na mikołajki z różnymi słodyczami w środku. Pewnie to musiało być cofnięte, ale dziwne, że reszta słodyczy nie doszła. Nie jest to duża strata, ale następnym razem się powstrzymam, bo paczka szła baaaardzo długo, pewnie przez to.

Jak długo szła Twoja paczka?

Ja właśnie czekam na moją z ubraniami. W przyszłym tygodniu minie 2 miesiąc.

Też mam tam jakieś słodycze,

Na USPS widnieje tylko informacja "Orgin post is preparing shipment", a na stronie poczty, że wysłane już dawno temu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...