Skocz do zawartości

Nielegalna Emigracja,spraw Kilka


janpalony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A numer identyfikacji podatkowej TIN podejdzie?

Zaskoczyles/as mnie tym pytaniem (pierwszy raz slysze o TIN - ale wlasnie wygooglowalem :)) i szczerze mowiac nie mam pojecia...mysle ze kontakt mailowy/telefoniczny z DMV powinien odpowiedziec na Twoje pytanie...pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No to LOL ! Ja już dawno zauważyłam tendencje na tym forum do bycia strasznie wyniosłym i bardziej świętym od papieża...nielegalnie czy normalnie od niektórych osób to lepiej zdaleka tutaj bo maja wszystkich "polaczków" i Polskę za najgorsze scierwo...niby pomagają z łachą i wyższością ale sie przy tym nagadają i podkreślaja jacy Ci Polacy okropeczni...ręce opadają.

Osobiście mieszkam w stanie gdzie nie ma dużo emigrantów, filipinki głównie z K1 troche urkaińców i rosjanie. Nielegalna emigracja mnie denerwuje oczywiście bo mój mąż ciężko pracuje a połowa jego wypłaty idzie na pomoc i utrzymanie nielegalnych emigrantów. My borykamy sie z problemami finansowymi a im się pomaga no bo trzeba prawda? Wypuszcza sie z więzień, szerzy się szara strefa. Problem Polaków moim zdaniem jest problemem marginalnym, bo Polak jest inny niż el salvador czy mexico niestety. Nie słyszymy o Polskich gangach i pociagach z emigrantami i o tym jak to właśnie odkryto kontenery z dziećmi z Polski....więc nie rozumiem skąd porównania??? Polacy nie wykorzystują pomocy w takim stopniu jak emigranci z tych krajów, polacy się chowają i robią swoje, po cichu....czy są kombinatorami? oczywiście sam fakt ze są nielegalnie może to potwierdzić ale czy to fala która zaleje ameryke? czy przywitałam bym Polaka ze strzelba jak to bez emocji wyraził sie Kzielu? no nie, raczej nie...strzelbe szykowałabym na mexykanów którzy pod granicami modruja i rabują. Uszczelnianie granic, ostre przepisy wizowe, straż graniczna to jest to czego ameryce potrzeba. Wielki mur, psy, druty i ostra amunicja bo niestety to jedyny sposób aby ludzi zniechecić....inne środki działają wręcz odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakbys przywitala Polaka?chlebem i sola a do tego jakby Ci bruzdzil i bys miala pod gorke po takim zachowaniu to tez bys mowila ok? to nie takie proste

trzeba tutaj oddzielic,zachowanie kulturalne od tego co nie miesci sie juz w tych ramach

I teraz jak poznasz kogos czy bedzie ok czy tez zly? trzeba dac mu szanse a kto daje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni jak bym nie przywitała. Jestem osoba szczerą co czesto mnie gubi i jeżeli bym miała stycznośc z kobieta która chce tutaj przyjechac przesiedziec i życ z emerytury to bym powiedziała alez prosze bardzo ...a potem bym sie śmiała, bo generalnie z głupoty mam ubaw. Dlaczego mam sie głupota przejmowac? Czy faktycznie taka Pani sąsiadka stanowi zagrożenie jeżeli ma takie podejście i wiedze? Jeżeli jest zbyt leniwa żeby przestudiowac chociazby to forum. Serio.... Sly zgadzam się ze trzeba oddzielic, zgadzam się ze to nie fer ze ja musze sie srac z papierkami a jakas tam kowalska ma wywalone i jej sie udało a ja tu sru sru. Czy to sprawiedliwe no nie, czy uczciwe no nie, ale takie życie, taki świat. Zachowania kulturalne czyli jakie? Bo widzisz każdy ma tutaj inne standarty. Każdy ma inne zdanie, czy poznam kogos nie, czy każdy ma wypisane na czole jestem "ch.j" nie ale znowu takie życie ryzyk fizyk. Ja tylko mowię że na caluskim świecie jest pełno polski nielegalnych emigrantów, tak? Czy gdziekolwiek słyszy sie o Polakach siejących rozruby? są wyjątki oczywiście ale niestety Polacy mają opinie ludzi pracowitych, sumiennych i potrafiących sobie poradzić w extremalnych sytuacjach dzieki ich "kombinowaniu", słyszało sie o farmach i wykorzystywaniu Polaków i Polek ale nie na odwrót....generalnie wydaje mi się ze odbiegam od tematu wiec przepraszam z góry ale wkurza mnie porównywanie naszych nielegalnych do innych. To tak jak porównywac kradzież chleba w sklepie do obrabowania banku i zabicia przy tym 50 zakładników. Jedno i drugie jest łamaniem prawa, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...