Skocz do zawartości

Nielegalna Emigracja,spraw Kilka


janpalony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ciekaw tylko jestem dlaczego Wam nie przeszkadza fala corocznych 50 czy 100 tys imigrantow z losowania DV, a tak bardzo przeszkadzaja Wam nielegalni imigranci? Myslicie ze problemu imigracji nie ma w Europie, szczeglnei na zachodzie Europy? A to przyjedzcie sobie do jakiegokolwiek wiekszego miasta we Wloszech, w Szwajcarii, Francjii, itp. Zobaczcie jakie bandy sie kreca. Multum imigrantow z Am.Pd., z Afryki, i ogromna ilosc rumuno-cyganow.

Cieszcie sie ze w US nie macie problemu z rumunami/cyganami - bo to jest prawdziwa plaga. Brac od urodzenia nastawiona na pasozytnictwo, praca sie brzydza, skupiaja sie na zebraniu lub przede wszystkim cwaniackim okradaniu ludzi.

Podsumowujac - z nielegalna imigracja nie wygracie, poza tym pod katem ekonomicznym jest to zjawisko korzystne dla gospodarki (rozwoj kraju za tania sile robocza), dlatego tez rzady danych panstw az tak mocno z tym procederem nie walcza.

Natomiast - jesli mowicie ze nie pomoglibyscie Polakowi w US ktory jest w potrzebie bedac juz tam kilka lat nielegalnie, to serca nie macie. Inna sprawa gdy jest to Polak od kilku dni na turystycznej nastawiaony na to, by tam zostac nielegalnie. Takiemu nalezy wytlumaczyc z czym to sie wiaze i (moim zdaniem) nie pomagac mu. Niech dostanie w dupsko od zycia na nielegalnej imigracji to moze wtedy mu sie jej odechce nim uplynie termin wbitej wizy w paszporcie. Ot cala filozofia.

Ale DV przeszkadza - juz wielokrotnie pisalismy jak bardzo bezsensowne jest z tym ze to jakby troche inna sytuacja, calkowicie zgodna z prawem.

A jak sie ten kraj rozwija przepraszam bardzo uzywajac nielegalnych ? Ilu z nich placi podatki ? I ilu z nich korzysta z rzeczy na ktore legalni placa podatki ?

Co rozumiesz przez pomoc w potrzebie ? Ja nie widze pomocy ktorej moglbym udzielic polakowi w potrzebie - sam sie w takiej sytuacji znalazl, wiec sam niech sie niej wydobedzie. Oczywiscie z glodu bym umrzec nie pozwolil, ale jakby przylazl i chcial zebym np. go przechowal, to ze strzelba bym go przywital :) Serio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to chleb bys mu dal,moze z maslem ;) a to juz jest duzaaa pomoc

spotkalem takich ze nawet wody,chleba nie dali by :)

kzielu za to mowisz jak wypelniac dokumenty,co jest potrzebne a jak wiadomo czesc osob ma wygasniety status a wiec im pomagasz :)

a przeciez mozna powiedziec,jestes nielegalnie to Twoja sprawa :) nawet jak masz slub z obywatelem.

co do przyjmowania osob to inna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma odrobine racji i odrobine glupot pisze jednoczesnie.

Jedna osoba pisze jakby caly czas byla na extasy lub podobnie dzialajacym srodku odurzajacym (i to od poczatku pojawienia sie na forum, o czym juz kiedys pisalem).

Shmehr czy ja kiedykolwiek powiedziałam coś pod Twoim adresem, a Ty dalej swoje - że menopauza, że extasy - co za dupek z Ciebie! Kim ty w ogóle jesteś...nie znasz mnie i masz czelność pisać takie pierdoły. Trzeba być psycholem, żeby się nie cieszyć że komuś jest dobrze i ma szczęśliwe życie...nie zabiję się z tego powodu. Sorry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm done, nie będę więcej pisać, jak ma być na forum mendowato to niech sobie będzie. Mam po dziurki w nosie tego klimatu, nie pasuję tu.

Pozdrawiam wszystkich fajnych na tym forum, a reszcie mówię spadajcie na szczaw się z tym swoim negative attitude.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shmehr czy ja kiedykolwiek powiedziałam coś pod Twoim adresem, a Ty dalej swoje - że menopauza, że extasy - co za dupek z Ciebie! Kim ty w ogóle jesteś...nie znasz mnie i masz czelność pisać takie pierdoły. Trzeba być psycholem, żeby się nie cieszyć że komuś jest dobrze i ma szczęśliwe życie...nie zabiję się z tego powodu. Sorry!

Jezuu. Nigdzie nie napisałem, że to o Tobie. To raz. A dwa - nawet jakby to było o Tobie, to wyciągasz straaaasznie daleko idące wnioski. No i mnie dupkiem nazywasz. Dzięx! ;)

I'm done, nie będę więcej pisać, jak ma być na forum mendowato to niech sobie będzie. Mam po dziurki w nosie tego klimatu, nie pasuję tu.

Pozdrawiam wszystkich fajnych na tym forum, a reszcie mówię spadajcie na szczaw się z tym swoim negative attitude.

Yeah spadajmy na sorrel! Nasze negatywne attitude. Two miesiące w US&A and ja forgot polska mowa.

PS. To powyżej to odpowiedź na nazwanie mnie dupkiem (mighs - for calling me asshole!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za dupek z Ciebie!

O tym samym pomyślałam. To już nawet nie jest złośliwość.

Widzę, że niektórym na prawdę przeszkadza to, że ktoś jest ze swojego życia zadowolony.

Nie możecie normalnie dyskutować i szanować tego, że ktoś ma odmienne zdanie na dany temat od waszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jestescie dorosci, macie dzieci to zachowujcie sie jak dorosli.

Kazdy z nas ma swoje zdanie i trzeba je uszanowac,jesli ktos twierdzi,ze nielegalni sa ok to niech tak bedzie,jesli drugi,ze nie sa to tez dobrze i nie trzeba odrazu glosu podnosic i sie wymadrzac,ze moja racja,a nie twoja.

ps.Jak wedlug was powinna wygladac taka pomoc nielegalnemu rodakowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...