Skocz do zawartości

Co Mogę Zrobić By Zabrać Moją Dziewczynę Ze Sobą


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak - jezeli nie polecisz 29-ego to tracisz bezpowrotnie.

Rezygnowanie z GC na rzecz pracowniczej - jak KaeR napisal kretynizm - do szescianu nawet. Pracownicza Ci sie skonczy i wracasz do domu. Dziewczyny nie zabierzesz, zabierzesz zone.

Na Twoim miejscu - jezeli jestes gotowy na to - wzialbym slub i po przyjezdzie wyslal I-130, w miedzy czasie zyl na odleglosc + wizyty na turystycznej. Tysiace ludzi tak robia.

Ewentualnie znalazl nowa dziewczyne na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To czasami nie zależy od urzędnika a czasami od człowieka :) co odpowiada

Malo widzę wiecie o lotach z Irlandii do USA.przez Irlandię jak lecisz to masz odprawę tam wiec przed wejściem na pokład wiadomo czy będzie się w USA.

Co do szukania pracy na turystycznej to co masz na myśli?

Jest pare wyjść lecz to zależy od zaangażowania Twojego i Twojej dziewczyny tutaj za dużo Wam nikt nie pomoże bez braku pracy,walki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ummm... Ja rozumiem byc w takim zwiazku rok moze dwa i potem koniecznie sie spotkac, jesli cos z tego ma byc....

Ale 5 lat i w ogole sie nie spotkac? Wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wlasnie jakbysmy sie mieli spotkac na turystycznej i potem i tak bym musiala wrocic to bym miala dola ze musze sie rozstac i to by bylo gorsze uczucie, a pozatym mogli mi nie dac turystycznej, bo czesto sa odmowy, a on nie mogl sie ozenic i sponsorowac, bo nie mial takich zarobkow, wiec wolalam byc w takiej sytuacji, niz pojechac i potem jeszcze bardziej tesknic mielismy tez klotnie przez to i raz zerwalismy na kilka miesiecy - my to nazywamy zwiazkiem bo np nie potrafilabym isc gdzies na impreze i poznawac kogos innego - czulabym jakbym go zdradzala, a do tego nawet nie moglabym bo tak bylam i jestem zakochana wiec inni nie interesowali mnie weic dla mnie to zwiazek. Oczywiscie jakby on sie wzial ze lepsza prace i chcial sie ozenic jakbym tam sie pojawila i sponsorowac to bym wyjechala na turystycznej, ale on nie byl taki az chetny troche sie moze bal- no coz...

Mam kolezanke, ktora poznala faceta przez faceboka on jest z amsterdamu, tez go nie widziala na zywo i sie zakochala i tez twierdzi ze jest w zwiazku, on ma przyjechac w czerwcu pierwszy raz do niej i odrazu ona ma tam jechac i sie przeprowadzac bo chce byc z nim.

To jaka jest definicja zwiazku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...