Skocz do zawartości

Co Mogę Zrobić By Zabrać Moją Dziewczynę Ze Sobą


Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, 5 lat to trochę długo! Ale nazywajcie sobie swoją relację jak chcecie, każdy ma swoją definicję związku :). Skoro jesteście szczęśliwi... Tylko Megan, pamiętaj, że kto nie ryzykuje ten nie ma. Na wizie turystycznej możesz raz na jakiś czas wracać, wiadomo, jest to ciężkie, ale warte czasu spędzonego razem. Często ludzie, będąc w takich związkach nawet przez długi czas, mają w swojej głowie kreację drugiej osoby, która nie zawsze jest całkowicie zgodna z rzeczywistością. W taki czy inny sposób. Dlatego warto to skonfrontować- prędzej czy później. Powodzenia:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziwne, ze w obecnych czasach ludzie nadal myślą o małzeństwie na całe zycie. Ja tam wole zyc chwila, a co bedzie to bedzie :) Jak sie człowiek obejrzy dookola to większość tych małżeństw nawet 5 lat przetrwać nie potrafi. Ohh a tak miło zobaczyć pare staruszków trzymających sie za ręce. Aż sie ciepło na serduchu robi!

Megan aby ci wizę dali i życze abyscie sie w końcu poznali, bo ile ten fikcyjny związek mozna ciagnąć w taki sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego jak dadza wize to jade i bede poznawac w realu :) on jest z tych co sie do malzenstwa nie spiesza, wiec pewnie to potrwa zanim zostaniemy malzenstwem. On nie umial by tego zalatwiac tej wizy k1 i chyba by nie znalazl sponsora bo on nie ma duzo znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego jak dadza wize to jade i bede poznawac w realu :) on jest z tych co sie do malzenstwa nie spiesza, wiec pewnie to potrwa zanim zostaniemy malzenstwem. On nie umial by tego zalatwiac tej wizy k1 i chyba by nie znalazl sponsora bo on nie ma duzo znajomych.

To dupa jakas i leń. Młody chłop i nie jest w stanie zarobić rocznie dwudziestu kilku tysiecy? Chcesz go utrzymywać po przyjezdzie? Tutaj przyjechała dziewczyna z Polski do takiego lenia, jechała na 2 etaty. W soboty, w niedziele. Nocki. Posplacala jego długi na CC. A on pracował w radiu 4 godziny dziennie. W końcu u go wypieprzyli a ona wypieprzyli jego. Śmierdzący, gruby len. Rozumiem ze ktoś jest chory, może być głupi ale lenistwa nie znoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megan07

Ty jesteś prawdziwa? Mogę Cię uszczypnąć?

:D LMAO :D Rozwaliło mnie to.

Ja też przyznam że w moich oczach Megan jest naiwna, ale z drugiej strony znam małżeństwa zawarte po 10 latach znajomości i rozpadających się, ale znam też takie co były zawarte po 3 miesiącach i uparcie trwają ;) Dlatego z całego serca życzę Megan wszystkiego co najlepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie bede go utrzymywac, ale powiedzial ze wynajmie mi pokoj chyba, wiec bede musiala placic za pokoj chyba - jesli znajde prace cos wspominal o 300 $


roznie to bywa, najwieksi pracusie pozniej okazuja sie leniami, na pryzkladzie meza mojej siostry, on tez byl w usa, jak mial 23lat czy jakos tak, ale wyjechal na turystycznej i potem ja przesiedzial ponad rok, i ciezko cos bylo z praca choc dziwne bo budowlaniec i do pracy sie garnal wrecz uwielbial pracowac ale moze dlatego ze nie mial zielonej karty, natrafil na jakiegos polaka i razem sie kumplowali troche pracowali ale potem nie bylo pracy i chyba dostal depresji ze jest tam sam bez rodziny i wrocil po poltora roku, potem wyjechal do austrii niby troche mial prace rozne kilka lat ale potem znow sie skonczyla praca i juz kilka lat jest bez pracy i tylko jakies fuchy i moja siostra narzeka i go utrzymuje, ostatnio dostal prace w ikei jako pomywacz nie wiem co to znaczy do konca, co on tam robi.

MAm nadzieje ze znajde prace i nie bede bezdomna za iles lat bo troche mnie przerazila historia tego pana nazywajacego sie Boguslaw Szedny, ma kanal na youtubie, najpierw mu sie super powodzilo a potem byl bezdomnym rok w namiocie na Hawajach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie bede go utrzymywac, ale powiedzial ze wynajmie mi pokoj chyba, wiec bede musiala placic za pokoj chyba - jesli znajde prace cos wspominal o 300 $

roznie to bywa, najwieksi pracusie pozniej okazuja sie leniami, na pryzkladzie meza mojej siostry, on tez byl w usa, jak mial 23lat czy jakos tak, ale wyjechal na turystycznej i potem ja przesiedzial ponad rok, i ciezko cos bylo z praca choc dziwne bo budowlaniec i do pracy sie garnal wrecz uwielbial pracowac ale moze dlatego ze nie mial zielonej karty, natrafil na jakiegos polaka i razem sie kumplowali troche pracowali ale potem nie bylo pracy i chyba dostal depresji ze jest tam sam bez rodziny i wrocil po poltora roku, potem wyjechal do austrii niby troche mial prace rozne kilka lat ale potem znow sie skonczyla praca i juz kilka lat jest bez pracy i tylko jakies fuchy i moja siostra narzeka i go utrzymuje, ostatnio dostal prace w ikei jako pomywacz nie wiem co to znaczy do konca, co on tam robi.

Ty faktycznie chyba zmyslasz bo to nie moze byc prawda co piszesz. A sklonnosci ku nierobom widze macie w rodzinnych genach... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...