Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt tu nie pisal ostatnio, wiec sie pochwale ze dzisiaj wjechalem do usa. Wyladowalem w miami, po czym skierowali mnie do kolejki dla turystow(sporo osob sie pyta o to). Stamtad po przekazanii koperty zabrali mnie do drugiego pomieszczenia. Zapytali sie mnie tylko czy chce zmienic adres, wklepali cos do komputera i good luck :) Naprawde bylo to tak proste jak wszyscy opisuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 godzin temu, hubertck napisał:

Nikt tu nie pisal ostatnio, wiec sie pochwale ze dzisiaj wjechalem do usa. Wyladowalem w miami, po czym skierowali mnie do kolejki dla turystow(sporo osob sie pyta o to). Stamtad po przekazanii koperty zabrali mnie do drugiego pomieszczenia. Zapytali sie mnie tylko czy chce zmienic adres, wklepali cos do komputera i good luck :) Naprawde bylo to tak proste jak wszyscy opisuja.

czyli zdecydowales sie na Floryde (?)  A mozesz napisac wiecej dlaczego ten stan wybrales? Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam szybkie pytanie odnośnie bramek na lotnisku - mianowicie szykujemy się do pierwszego wylotu do USA (nie mamy jeszcze fizycznie GC) i w ambasadzie Pan nam powiedział, że możemy się udać do bramek dla obywateli US, chciałbym z Wami potwierdzić czy rzeczywiście tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chosen napisał:

witam,

mam szybkie pytanie odnośnie bramek na lotnisku - mianowicie szykujemy się do pierwszego wylotu do USA (nie mamy jeszcze fizycznie GC) i w ambasadzie Pan nam powiedział, że możemy się udać do bramek dla obywateli US, chciałbym z Wami potwierdzić czy rzeczywiście tak jest ?

dopiero ktos pisal na forum, ze idzie sie do bramek dla turystow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joanna30 napisał:

Nie możecie iść do bramek dla obywateli USA, bo nie jesteście obywatelami USA ;) Może źle zrozumieliście konsula, albo coś mu się pozajączkowało :P

Jedne bramki są dla turystów inne dla obywateli i stałych rezydentów. Posiadacz GC idzie do tych drugich. Są jeszcze trzecie dla zalog samolotów,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...