Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, megan07 napisał:

aha, dzieki za obszerne wytlumaczenie, poczatkowo ciagle sie zrywalo w tej lycomobile a dzis juz bardziej stabilne, zasieg nie powala ale dziala dzwonilam tez do polski i sms tez dzialaja.ale nie dzialaja mmsy nie wiem czemu. A w pytaniu wczesniejszym chodzilo mi o co pytaja w testach na prawo jazdy. 

MMSy nie działają, bo masz źle ustawione dane dla MMS :) Niech zgadnę, masz telefon z innej sieci i kupiłaś tylko kartę SIM od Lycamobile? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Albo kupiła (nie wiem czy się tak da) nowy telefon bez wgranych danych.Zadzwoń na infolinię operatora przyśle Ci plik do ściągnięcia i powinno wszystko hulać.Ewentualnie możesz przejść się do jakiegoś punktu na pewno pomogą. Miałem podobny problem w Polsce.i z MMS-ami i z internetem :D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BartekWSH napisał:

Korzystał ktoś z Was z  MetroPCS ? jakieś doświadczenia z dostępem do internetu w tej sieci ? interesuje mnie ich zasięg 4G LTE, jakieś doświadczenia ?

Ja aktualnie korzystam, dwie linie kosztują nas 80$ + mąż dokupił ZA 10$ 200 min. miedzynarodowe. Narazie nie mam zarzutów , w domu nie mam innego internetu I działa sprawnie I szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, gosia_a napisał:

Ja aktualnie korzystam, dwie linie kosztują nas 80$ + mąż dokupił ZA 10$ 200 min. miedzynarodowe. Narazie nie mam zarzutów , w domu nie mam innego internetu I działa sprawnie I szybko.

Dzięki Gosia,

możesz powiedzieć czy masz w planie wyznaczoną ilość danych na hotspot ? oraz czy po przekroczeniu tych danych transfer spada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, BartekWSH napisał:

Dzięki Gosia,

możesz powiedzieć czy masz w planie wyznaczoną ilość danych na hotspot ? oraz czy po przekroczeniu tych danych transfer spada ?

Piszesz do mnie jakimś zaawansowanym językiem. Napiszę tak, cały czas korzystam z tego internetu, ogladam you tube, itp. i jeszcze nic mi nie zwolniło, a metro mamy od czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2017 o 02:52, czarex napisał:

MMSy nie działają, bo masz źle ustawione dane dla MMS :) Niech zgadnę, masz telefon z innej sieci i kupiłaś tylko kartę SIM od Lycamobile? :) 

iphone 6 plus kupiony w usa na ebay byl na siec at and t ale to odblokowali , sprzedawca mowil ze jest na wszystkie sieci, prawie nowy tel malo uzywany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2017 o 10:09, BartekWSH napisał:

Korzystał ktoś z Was z  MetroPCS ? jakieś doświadczenia z dostępem do internetu w tej sieci ? interesuje mnie ich zasięg 4G LTE, jakieś doświadczenia ?

moj chlopak ktory mieszka na przedmiesciach bostonu mial to i zasieg byl slaby, w piwnicy wogole, a nawet jak byl zasieg to jak sie dzwonilo na jego tel to odrazu przekierowywalo na automatyczna sekretarke - dzwonil na infolinie i nie umieli tego naprawic- widocznie byl slaby zasieg bo raz dzwonilo normalnie a raz nie, i zmienil na at and t is ma lepszy zasieg nawet w piwnicy i nie przekierowuje tel. Internet dzialal w metropcs .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...