Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za podsumowanie. Moj tel tez lepszy zasieg ma na zewnatrz w lycomobile. Moj chlopak ma w at&t 1 GB i ma fajny zasieg. Kolejna sprawa w usa to zdobycie karty kredytowej z usa, by sie zaczal zbierac credit score. Nawet jak sie ma prace nie chca wyrabiac, bo sie nie ma historii kredytowej. Aplikowalam na secured credit card, ale nie wiem czy tez sie zalapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja mam cały czas Metro i jestem zadowolona, 45 $ do bólu na wszystko, i na dodatek można w domu rozdzielić i mieć na kompach internet . do bólu. cena taka jest jak ma się dwa telefony, więc z mężem płacimy razem 90$ i wszystko już w tym jest i bez umowy. a jak się chce to np następny miesiąc można zmienić i wtedy za dwa numery płacimy 50$ (2x25$) łącznie i wtedy wszystko tak samo tylko interenet na każdy tel mamy max 2 GB.a póżniej wolniej chodzi po wykorzystaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ponieważ wypełniłem juz cały ds260 i chciałbym go wysłać lecz wyskakuje mi komunikat Case number jest inny niż przy logowaniu. Kopiuje, wpisuje na różne sposoby i nie wiem o co chodzi. Wszystko jest automatycznie wpisywane z dużych liter ale nie wiem w czym jest problem, może ktoś miał taki problem?

1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ponieważ za niecałe 2 miesiące wylatujemy za wielką wodę mam pytanie z tej okazji - czy i ile można wziąć z sobą alkoholu do USA (polska wódka) ? Jak jest z lekami, gdzie je przewozić, czy trzeba mieć na nie jakieś dokumenty od lekarza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy polska wodka jest tak cennym towarem zeby to pakowac do bagazu rejestrowanego? 

Wedlug mnie mozesz zabrac cos co ci sie bardziej przyda na starcie... np wedliny ktore sa po stokroc cenniejsze niz ta flaszka.

Wodke whiskey kupisz w ilosci jakiej chcesz na miejscu ew na lotnisku, tylko czy jest sens wiezc drewno do lasu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...