Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też biorę udział w loterii. Skłoniło mnie ku temu kilkutygodniowe przebywanie w dolinie krzemowej... I prawdę mówiąc poza pogodą to o ile więcej i więcej czytam o usa, nie widzę za bardzo innych "lepszych" rzeczy u nich niż u nas (pomijając sprawy aktualnie polityczne :( ). Jak przedmówczyni, powiedziałem sobie - wylosują, lecę (żona i dzieci może potem, jak już uda mi się tam zakotwiczyć), jak nie wylosują to odpuszczam american dream (porównując w kilku różnych źródłach dochody z wydatkami i wartością pieniądza w okolicach SF - w polsce mógłbym zarabiać o połowę mniej, aby tam na pensji w mojej pracy żyć porównywalnie = zmiana miejsca zamieszkania równałaby się w moim przypadku raczej na 100% z pogorszeniem statusu materialnego (tak to przynajmniej wychodzi z moich dedukcji i analiz)). Ewentualnością jeszcze jest przeprowadzka do Michigan/troy - ale ja lubię CIEPEŁKO i CLA przemawia do mnie bardziej, na Florydzie z kolei nie ma automotive w którym chciałbym znaleźć zatrudnienie.

Może jest tu ktoś kto pracuje w branży Automotive (ew. inne pokrewnej wykorzystującej soft Catia V5 albo NX) i mógłby polecić jakiś inny stan/okolicę gdzie możnaby znaleźć zatrudnienie w zawodzie, a najlepiej jakby to było nad wielką wodą (lub tylko nad wodą) i w ciepłym rejonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 3.04.2017 o 22:06, szaman napisał:

to może ja tak oficjalnie zapowiem iż zostało jeszcze 29 dni !!! Wszystkim życzę powodzenia...Premuś Tobie przede wszystkim - że tak Cie wyróżnię :)

Klaudiusz Tobie również życzę powodzenia :rolleyes: Jak  co roku do Ciebie należny już to kultowe odliczanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaeR możesz uzasadnić czym sobie zasłużyłem na twoja negatywna ocenę mojego posta w którym to życzę powodzenia mojemu znajomemu szamanowi?? 

Nie znam Cie  i nie chce Cie poznać ale już wiem ze jesteś takim typowym polaczkiem. Zgryźliwym uszczypliwym złośliwym zadzroznym zawistnym i ciągle narzekającym na wszystko i wszytstkich

Co Ty się tu w jurora bawisz? Czy co? Cyba że zazdrosny jesteś ze o Tobie nie wspomniałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy mnie też ujmowali punkty tyle że ja to mam głęboko w...

 

 

 

 

 

...powazaniu ;)

Niektóre osobliwości na tym forum właśnie tak okazują swoją prawdziwą naturę i tylko im wolno nabijać posty bezsensowna treścią, na szczęście mamy także sporo bezstonnych osób i też bezstonnych moderatorów...

 

Tylko będąc sobą wnosisz realna wartość na tym forum, więc nie oglądaj się na innych i rób swoje, eliminujac plewy od ziarna... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...k pewnie to wina parkinsona lub wrodzonego ADHD hihihi ;)

 

Na tym forum pewne osoby chorują na tą przypadłość w sposob chroniczny... I ona się objawa jak padaczka nie wiadomo na kogo trafi i dlaczego hihihi ;)

 

Więcej rezerwy do siebie to zacznie to spływać po was jak

 jak po kaczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze wam po prostu czytac to forum jedynie w ramach koniecznosci i tylko rzeczowe tematy, tutaj zastaniecie jedynie zniechecenie i przemadrzanie sie psow ogrodnika, którzy "maja racje bo byli/sa i widzieli"

No to ja wam powiem tez z perspektywy kogos kto zyl w USA, jechac kto tylko moze i nie czytac forumowych malkontentow, jak ja bym sluchal rad forumowych ekspertow to pewnie bym tylko lezal i patrzyl w sciane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, prem napisał:

KaeR możesz uzasadnić czym sobie zasłużyłem na twoja negatywna ocenę mojego posta w którym to życzę powodzenia mojemu znajomemu szamanowi?? 

Nie znam Cie  i nie chce Cie poznać ale już wiem ze jesteś takim typowym polaczkiem. Zgryźliwym uszczypliwym złośliwym zadzroznym zawistnym i ciągle narzekającym na wszystko i wszytstkich

Co Ty się tu w jurora bawisz? Czy co? Cyba że zazdrosny jesteś ze o Tobie nie wspomniałem

 

 

Moze Ci buziak ode mnie zrekompensuje punkt ujemny. :) 

 

Ty juz powodzenia zyczysz szamanowi w co drugim poscie. Chlopaki, moze pora na randke czy cos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O raju, ale bol tylka z powodu jednego minusika. :D

Oj panowie/panie, powodzenia w tej loterii, troche wiecej dystansu i mniej nienawisci do ludzi o innych pogladach. A tak przy okazji "maja racje bo byli/sa"  - no ja osobiscie bardziej wierzylabym komus kto ma konkretne doswiadczenia z USA, niz komus kto sie tylko filmow naoglądał, ale ok. :) Robta co chceta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...