Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Łukasz90 napisał:

Miałem się do tego nie odnosić  , ale napisze o co tutaj ludziom chodzi .Ciągle wypominają Twoje wypowiedzi z jesieni , kiedy to twierdziłaś ,ze powinni zlikwidować loterię .Ja o to pretensji nie mam. Rozumiem i szanuje Twoje zdanie. Czy popieram , oczywiście nie , ale tematu nie rozwijam bo wyszedłbym na jeszcze większego chama i złośliwca  

 

Eee tam Lukasz. My wiemy, ze zwolennicy loterii to chamy i zlosliwcy. ;) Sorry, tak wynika z Twojej wypowiedzi. :P 

Loteria oczywiscie powinna byc zlikwidowana.

Disclaimer: BIORE UDZIAL W LOTERII, NIE JESTEM OBYWATELEM, REZYDENTEM, WIELBLADEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 minut temu, SuperTraveller napisał:

Ja tylko zaobserwowałem, że najwięcej zwolenników likwidacji loterii jest już w US...

I? Przed przyjazdem mnie to nie dotyczylo. Nie mialem nic wspolnego z USA, wiec dlaczego mialbym miec opinie? Gdybym tu z loterii przyjechal to moze jeszcze mi moznaby zarzucic hipokryzje. No i zeby jeszcze moja opinia miala na cokolwiek wplyw. 

 

Zeby nie wdawac sie ze mna w dyskusje na ten temat dodam, ze dla mnie nieistotne jest czy nie wjedzie Polak, Rusek czy Germanin. Czy jak to tam sie nazywaja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...