Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja mam nadzieje ze mnie nie wylosują :P bede miała duży problem jak tak sie stanie bo nie bede wiedziała co robić :P jak wysyłałam zgłoszenie nie byłam do konca pewna kiedy i czy będziemy wysyłać papiery na K1 więc wysłałam juz jak co roku. Jakby mnie wylosowali to bym zglupiala, logicznym jest ze wypadałoby dokończyć cały proces K1 i potem AOS juz stamtąd ale miałabym za zle sobie ze komuś "zabralam" miejsce. No chyba ze następny numer "wskakuje" na moje miejsce na podstawie wysłanych DSów. W kazdym razie plułabym sobie w brodę ze czekałam tyle lat aż mnie wylosują a wylosowali jak juz zaczęłam proces z innej strony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Patipitts napisał:

Ja mam nadzieje ze mnie nie wylosują :P bede miała duży problem jak tak sie stanie bo nie bede wiedziała co robić :P jak wysyłałam zgłoszenie nie byłam do konca pewna kiedy i czy będziemy wysyłać papiery na K1 więc wysłałam juz jak co roku. Jakby mnie wylosowali to bym zglupiala, logicznym jest ze wypadałoby dokończyć cały proces K1 i potem AOS juz stamtąd ale miałabym za zle sobie ze komuś "zabralam" miejsce. No chyba ze następny numer "wskakuje" na moje miejsce na podstawie wysłanych DSów. W kazdym razie plułabym sobie w brodę ze czekałam tyle lat aż mnie wylosują a wylosowali jak juz zaczęłam proces z innej strony :P

wiesz, ze czasami jest tak, ze czegos nie chcecsz i nagle to dostajesz....zycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Patipitts napisał:

Ja mam nadzieje ze mnie nie wylosują :P bede miała duży problem jak tak sie stanie bo nie bede wiedziała co robić :P jak wysyłałam zgłoszenie nie byłam do konca pewna kiedy i czy będziemy wysyłać papiery na K1 więc wysłałam juz jak co roku. Jakby mnie wylosowali to bym zglupiala, logicznym jest ze wypadałoby dokończyć cały proces K1 i potem AOS juz stamtąd ale miałabym za zle sobie ze komuś "zabralam" miejsce. No chyba ze następny numer "wskakuje" na moje miejsce na podstawie wysłanych DSów. W kazdym razie plułabym sobie w brodę ze czekałam tyle lat aż mnie wylosują a wylosowali jak juz zaczęłam proces z innej strony :P

No fakt. To duży problem. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2017 o 11:49, rynr napisał:

Loteria wizowa była dobra 20 lat temu, ameryka potrzebuje reformy imigracyjnej choćby tylko z tego powodu, że ich procedury w dzisiejszym świecie stają się absurdalne.

Chciałem przez to powiedzieć ze:

* jest to słaba opcja dla imigrantow - przyznanie 50 000 wiz z puli 10 mln daje małe szanse na wylosowanie, chociażby chyba w 2005 roku uczestnikow bylo 3 mln
* jest to slaba opcja dla USA - nie ma znaczenia co imigrant sobą reprezentuje, byle pochodzi z odpowiedniego miejsca, 50 000 wiz rocznie to tak malo w obliczu całej imigracji, że nie ma znaczącego wpływu na ekonomie, demografie itp.

Dobrze, że loteria istnieje, ale wiele osób się ze mną zgodzi, że są potrzebne zmiany bo dla "obydwu stron granicy" z roku na rok ma coraz mniejszy sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...