Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Eh. Ja się zastanawiam czy niektórzy na forum mają jakieś problemy z rozumieniem tekstu czy jednak z wyboru są tacy.. Niemili. :)  gdzieś mam wszystkich planujących wyjazd do USA i wielokrotnie o tym pisałam. Jak mówiłam. Do domu mi nie wychodzicie. Jak ktoś rzeczywiste prosi o pomoc z wizami to staram się pomagać. Jak mi ktoś pisze ze jestem wredna to sorry. Założę sie ze każdy z tych co to najwięcej szczekają po ewentualnym wygraniu w loterii zniknie z forum bo wstyd będzie przyznać że inni mieli racje. ;) Czasami to mam nawet wrażenie ze jakaś zazdrość przez was przemawia, że ktoś już jest w USA a wy jeszcze nie. Może stąd te wredne posty? Nigdy tez nikogo bezpośrednio nie obrazilam a kilka osób już mi z prywatnymi wycieczkami wyjechało. Dobrze o was świadczy. 

A tak przy okazji. Zniesienie wiz i tak nie da żadnego prawa do wolnej emigracji. Poczytaj o visa waiver program . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 godzin temu, Roelka napisał:

Eh. Ja się zastanawiam czy niektórzy na forum mają jakieś problemy z rozumieniem tekstu czy jednak z wyboru są tacy.. Niemili. :)  gdzieś mam wszystkich planujących wyjazd do USA i wielokrotnie o tym pisałam. Jak mówiłam. Do domu mi nie wychodzicie. Jak ktoś rzeczywiste prosi o pomoc z wizami to staram się pomagać. Jak mi ktoś pisze ze jestem wredna to sorry. Założę sie ze każdy z tych co to najwięcej szczekają po ewentualnym wygraniu w loterii zniknie z forum bo wstyd będzie przyznać że inni mieli racje. ;) Czasami to mam nawet wrażenie ze jakaś zazdrość przez was przemawia, że ktoś już jest w USA a wy jeszcze nie. Może stąd te wredne posty? Nigdy tez nikogo bezpośrednio nie obrazilam a kilka osób już mi z prywatnymi wycieczkami wyjechało. Dobrze o was świadczy. 

A tak przy okazji. Zniesienie wiz i tak nie da żadnego prawa do wolnej emigracji. Poczytaj o visa waiver program . 

Wstyd to się wyrzekać swojego ojczystego kraju, a my jako Polacy możemy wstydzić się że jesteś Polką. Zazdrościć ? Czego ? W Stanach byłem wcześniej niż Ty i gdyby nie to, że moja żona która wysłała nasze wnioski po obejrzeniu " Żon Hollywood" ( to oczywiście żart ) postawiła mnie przed faktem dokonanym nigdy bym tego nie zrobił. Mam tutaj dom, niezłe auto i dobrze płatną choć może niezbyt pewną pracę. Szansa na wygraną jest tak sama niska jak to, że Ty zaczniesz pisać poważnie lub wcale, więc nie będę musiał wynajmować piwnicy, pracować w rzeźni u wujka i latać do Polski wyrywać ósemkę... Jesteś tam, żyjesz, szanuj kraj i rodaków, tak jak piszesz - nikogo do domu wpuszczać nie będziesz a i pewnie szklanki wody byś nie podała w potrzebie więc przestań się gwiazdo unosić i przyjmij lekcję pokory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wam odbilo? Roelka to pomocna, rzeczowa osoba ktora my tu na forum lubimy i cenimy. Nie podobaja wam sie jej opinie? That's your problem, nie czytajcie -- a napewno nie musicie zakladac konta i pisac pierwszego komentarza tylko zeby komus dokopac. Bo to akurat jest warte wstydu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcelW. napisał:

Wstyd to się wyrzekać swojego ojczystego kraju, a my jako Polacy możemy wstydzić się że jesteś Polką. Zazdrościć ? Czego ? W Stanach byłem wcześniej niż Ty i gdyby nie to, że moja żona która wysłała nasze wnioski po obejrzeniu " Żon Hollywood" ( to oczywiście żart ) postawiła mnie przed faktem dokonanym nigdy bym tego nie zrobił. Mam tutaj dom, niezłe auto i dobrze płatną choć może niezbyt pewną pracę. Szansa na wygraną jest tak sama niska jak to, że Ty zaczniesz pisać poważnie lub wcale, więc nie będę musiał wynajmować piwnicy, pracować w rzeźni u wujka i latać do Polski wyrywać ósemkę... Jesteś tam, żyjesz, szanuj kraj i rodaków, tak jak piszesz - nikogo do domu wpuszczać nie będziesz a i pewnie szklanki wody byś nie podała w potrzebie więc przestań się gwiazdo unosić i przyjmij lekcję pokory. 

Sie usmialam.

Na szacunek trzeba zasluzyc. Polska na moj szacunek nie zasluzyla. Czesc uzytkownikow tego forum rowniez nie. :) To ze ktos rodak to malo dla mnie znaczy.

Szkoda gadac, panowie, nie potraficie zrozumiec ze komus sie moze w USA nie podobac to wasza sprawa. Swoja droga, straszny bol tylka macie na to moje "nie lubienie" Stanow czy innej Polski. :) I'm out, bo zal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, katlia napisał:

Roelka to pomocna, rzeczowa osoba ktora my tu na forum lubimy i cenimy.

Z tym też bym nie przesadzał :) ponieważ jak pokazuje ten i inne tematy, @Roelka nie jest osobą lubianą na forum przez wszystkich jego użytkowników. Na temat tzw "kółka wzajemnej adoracji" też już było sporo postów. Osobistych wycieczek i przytyków - czasem aż za dużo.

Swoją droga - forum nie powstało po to aby się lubić czy nie, tylko po to aby wesprzeć/podzielić informacjami (w takim zakresie w jakim możemy) z zakresu podróży/migracji do USA i innych krajów. Dobrze, że wypowiadają się zarówno optymiści i osoby patrzące na życie przez różowe okulary, jak i pesymiści i marudy.

Mocną stroną niniejszego forum jest także to, że są tutaj osoby posiadające różne doświadczenie, różny punkt odniesienia i różne oczekiwania, których wypowiedzi pozwolą  człowiekowi myślącemu wyciągnąć z całości dyskusji swoje własne wnioski.

Korzystając z okazji i wczesnej pory - wszystkim Wam, zarówno po tej, jak i po tamtej stronie wielkiej kałuży - spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy oraz mokrego Dyngusa :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...