Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 minut temu, Roelka napisał:

Also: A tak w ogole, jak wam sie tak forum tak strasznie nie podoba to nie rozumiem co tu jeszcze robicie. :) Mozecie sie przeniesc na przyklad na http://www.visajourney.com/  

Tam tez jest dzial loterii.

 
 

Ja nie umiem po angielsku, wiec bym nic nie zrozumial i tak. Tutaj przynajmniej rozumiem polowe.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roelka napisał:

Also: A tak w ogole, jak wam sie tak forum tak strasznie nie podoba to nie rozumiem co tu jeszcze robicie. :) Mozecie sie przeniesc na przyklad na http://www.visajourney.com/  

Tam tez jest dzial loterii.

Można to przyrownac  do mojego postu odnośnie powrotu do ojczyzny skoro USA jest takie bleee, ale na ciebie fala krytyki o braku argumentów nie spadnie ;)

Co wolno wojewodzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cee napisał:

Można to przyrownac  do mojego postu odnośnie powrotu do ojczyzny skoro USA jest takie bleee, ale na ciebie fala krytyki o braku argumentów nie spadnie ;)

Co wolno wojewodzie... 

Czy naprawde nie rozumiesz, ze nawet jakbym chciala do Polski wrocic to nie wroce bo tutaj mam meza, prace, etc? Maz swojej kariery nie przerwie, bo ja mam widzimisię. Nie bede sie rozwodzic, tylko po to zeby wracac do kato-rezimu. :) Poza tym, nigdzie nie pisalam, ze Polske lubie i ze tam chcialabym mieszkac. Wiec, off you go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówie ze rude to falszywe:D

KaeR...zmień reke bo Ci ta w ktorej trzymasz myszke(od komputera) sie za bardzo trzesie. Domyslam sie ze to skutki wieloletniego wyznawania teori ze najlepsza baba to wlasna graba:D

NIE POZDRAWIAM

ps. Jak łatwo wywołać mętlik w pustych głowach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już czas dla niektórych pozbierać zabawki i przenieść się do innej piaskownicy? Czuję się coraz bardziej zażenowana tym co czytam i pewnie to nie tylko moje odczucie...tak wiem, wiem jak mi się nie podoba mogę przestać czytać, ale strasznie nie lubię chamstwa a tym bardziej ustępować mu pola, wiec proszę z chamstwem się stąd wynieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...