Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dnia 15.04.2017 o 18:12, Roelka napisał:

Czasami to mam nawet wrażenie ze jakaś zazdrość przez was przemawia, że ktoś już jest w USA a wy jeszcze nie.

Ja tam zazdroszczę tym osobom, które aktualnie już są w USA. Serio. Sam chciałbym się tam dostać i robię co  w mojej mocy, by móc legalnie się tam osiedlić (nielegal absolutnie nie wchodzi w grę). Tym bardziej motywuje mnie fakt, że na miejscu będę miał świetny stary, zapewnioną pracę i wszelką pomoc w załatwieniu spraw "papierkowych". W Polsce poza świetną pracą nic mnie i narzeczoną nie trzyma, ale jednak siła nabywcza pieniądza w USA (pomijając wszelkie kwestie podatkowe itp) przekonuje mnie bardziej, by zacząć żyć w tym miejscu. Tak więc raz jeszce pisze - zazdroszczę jak cholera wszystkim aktualnie przebywającym legalnie w USA, ale zazdroszczę pozytywnie i mam nadzieję, że wkrótce będę mógł postawić nogę na lądzie za oceanem  ;)

 

PS. Wesołego Alleluja! ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 15.04.2017 o 18:12, Roelka napisał:

Czasami to mam nawet wrażenie ze jakaś zazdrość przez was przemawia, że ktoś już jest w USA a wy jeszcze nie. Może stąd te wredne posty? 

 

Tak, zwłaszcza Tobie zazdrościmy Twojej przewrotnej kariery za oceanem od B2 w czerwcu 2013 po K1 pięć miesięcy później. Daj Boże wszystkim takie love story rodem z Dynastii emitowanej w Polsce pod koniec pierwszej połowy lat 90 - tych... Schodzę z Ciebie panna bo wódki razem nie piliśmy, masz ochotę pomagać tak jak do tej pory to rób to, a wycieczki ze swoimi mądrościami zachowaj dla 5 osobowego koła wzajemnej adoracji .... Mokrego Dyngusa ( taka tradycja " amerykany" , nie mająca nic wspólnego z jedzeniem indyka ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcelW. napisał:

Tak, zwłaszcza Tobie zazdrościmy Twojej przewrotnej kariery za oceanem od B2 w czerwcu 2013 po K1 pięć miesięcy później. Daj Boże wszystkim takie love story rodem z Dynastii emitowanej w Polsce pod koniec pierwszej połowy lat 90 - tych... Schodzę z Ciebie panna bo wódki razem nie piliśmy, masz ochotę pomagać tak jak do tej pory to rób to, a wycieczki ze swoimi mądrościami zachowaj dla 5 osobowego koła wzajemnej adoracji .... Mokrego Dyngusa ( taka tradycja " amerykany" , nie mająca nic wspólnego z jedzeniem indyka ) .

Nie wiem czy co ktoś to już powiedział, ale wychodzisz na wyjątkowego frustrata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MarcelW. napisał:

Tak, zwłaszcza Tobie zazdrościmy Twojej przewrotnej kariery za oceanem od B2 w czerwcu 2013 po K1 pięć miesięcy później. Daj Boże wszystkim takie love story rodem z Dynastii emitowanej w Polsce pod koniec pierwszej połowy lat 90 - tych... Schodzę z Ciebie panna bo wódki razem nie piliśmy, masz ochotę pomagać tak jak do tej pory to rób to, a wycieczki ze swoimi mądrościami zachowaj dla 5 osobowego koła wzajemnej adoracji .... Mokrego Dyngusa ( taka tradycja " amerykany" , nie mająca nic wspólnego z jedzeniem indyka ) .

Lol. Zakladasz, ze dopiero podczas pobytu na B2 poznalam swojego meza a potem na szybko sie zareczylismy? Ano tak, wedlug was jestem desperatka ktora chciala sie szybko dostac do USA. :)

Swoja droga. Spojrzcie na siebie. Wasza banda (inaczej, wasze kolo wzajemnej adoracji) uwzielo sie na mnie i jakos nie mozecie sie odczepic. Zebym to ja jeszcze wam cos zrobila. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie nabijać niepotrzebne posty w tym temacie bo straszny śmietnik się robi... bardzo Was proszę... człowieka tu h*j szczela jak sobie pomyśli że jeszcze 2 tygonie do wyników a Wy dziennie 2 strony nabijacie o niczym konkretnym, nie związanym z wątkiem. 

... może po prostu umówmy się, że do 2 maja wszyscy pościmy w postowaniu, szczególnie tak bezwartościowemu - lubię Was wszystkich, bo wiele się od Was nauczyłem przez te pół roku - tak więc koleżanki i koledzy, naprawdę nie warto ciągnąć tego cyrku...

pozdrawiam wszystkich niecierpliwych, z utęsknieniem czekających na TEN dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...