Skocz do zawartości

Specyfika Amerykańskiego życia/urządzeń-proszę o wytłumaczenie


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, andyopole napisał:

Ten Dave to jakiś taki trochę ciepły. Znudziło mu się w Polsce to pojechał do Hiszpanii wywalać gnoje w stadninie koni.

Podobno nie.Mowił też o praktyce obrzezania w USA i wpominał,że spał z wieloma kobietami i wszystkie dziwiły się,że jest "Uncut".

Mogłbyś wyjasnić w jaki niby sposób woda z toalety jest zasysana? Przecież coś musi wzbudzić zasysanie nieczystości.Kompletnie nie rozumiem na jakiej zasadzie to działa.

Czy to prawda,że w amerykańskich domach standardem jest,że każda sypialnia ma własną łazienkę oraz garderobę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Autobusiarz said:

 

Czy to prawda,że w amerykańskich domach standardem jest,że każda sypialnia ma własną łazienkę oraz garderobę?

Nie wydaje mi sie zeby to byl standard wszedzie. Na pewno nie kazda sypialnia ma osobna lazienke. U mnie np. Jest taka ze glowna sypialnia ma osobna lazienke, a dwie mniejsze sypialnie nie - za to jest lazienka w korytarzu. Kazda sypialnia ma male pomieszczenie na ubrania. Moge tylko mowic ze swojego doswiadczenia, kazdy dom bedzie inny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Autobusiarz napisał:

Podobno nie.Mowił też o praktyce obrzezania w USA i wpominał,że spał z wieloma kobietami i wszystkie dziwiły się,że jest "Uncut".

Gdy córka mojejkoleżanki urodziła syna to co w szpitalu obrzezali bez pytania nikogo o zgode. Bylo to w Utah co wiele tlumaczy. 

Mogłbyś wyjasnić w jaki niby sposób woda z toalety jest zasysana? Przecież coś musi wzbudzić zasysanie nieczystości.Kompletnie nie rozumiem na jakiej zasadzie to działa.

Już pisałem, wykorzystanie zjawisk fizycznych. M. in. różnicy poziomów i średnic rur. Przed laty czytałem książkę o USA gdzie autorka odwiedzila kilka kabin w publicznej toalecie uważając że wszystkie są zatkane. W muszlach starego typu poziom wody bywał tak wysoki że sprawiał takie wrażenie. A gdy ktoś miał "długi zwis" to mógł go sobie umoczyć. :(

Czy to prawda,że w amerykańskich domach standardem jest,że każda sypialnia ma własną łazienkę oraz garderobę?

 U mnie W domu tak mam. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roelka v.2 napisał:

Kazda sypialnia ma male pomieszczenie na ubrania.

Pełna zgoda. W nomenklaturze nieruchomościowej  pokój bez garderoby lub szafy wnękowej będzie nazwany „den”, ewentualnie office. Żeby była sypialnia musi być chociaż mała szafa wnękowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przerwy w desce to są różne tłumaczenia - niemniej jednak wynalazek marny bo mistrzowie świata próbują sikać bez podnoszenia deski (jeżeli nie ma "urinalu" co się zwykle kończy obsikaniem deski (sorry za drastyczne szczegóły ale jaka jest rzeczywistość - każdy wie).

Co do bycia uncut - to co ten gość mówi to prawda - obrzezanie jest powszechne bo ktoś kiedyś ubzdural sobie że to zapobiega chorobom i ludzie w to autentycznie wierza. Większość kobiet tu urodzonych nie ma żadnego doświadczenia w takiej sytuacji i zadaje różne ciekawe pytania. Jakie to już temat nie na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/5/2021 at 2:03 AM, Autobusiarz said:

Widziałem jakiś dokument o Trumpie,w którym bodaj CNN po chamsku przerwało transmisję jego wystąpienia dotyczącego rzekomo sfałszowanych wyborów.W USA jest aż tak duża polaryzacja,że lewicowe media cenzurują wystąpienia prezydenta,który im nie pasuje?

CNN nie jest lewicowy. To stacja która posłusznie realizuje postulaty kapitału, ergo, jest na usługach neo-liberalnych kapitalistów.

CNN jest stacją prywatną. Mogą transmitować i nie transmitować co im się podoba. Żeby uprzedzić reakcję - druga poprawka do konstytucji nie ma tutaj nic do rzeczy, co wprost wynika z jej treści, którą warto przeczytać. Kapitalistyczny zarząd CNN decyduje o tym co idzie na antenę a co nie żeby zachować odpowiedni bilans widowni i wpływów z reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/5/2021 at 2:30 AM, Autobusiarz said:

U nas też jest lewicowy TVN

TVN nie jest lewicowy. To prawicowa neo-liberalna stacja, która podobnie jak napisałem wczesniej o CNN, jest na usługach kapitału. Posłusznie uczestniczy w prawicowych manipulacjach i nagonkach na prawdziwą lewicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...