Skocz do zawartości

Specyfika Amerykańskiego życia/urządzeń-proszę o wytłumaczenie


Rekomendowane odpowiedzi

On 7/5/2021 at 7:24 AM, Sebol83 said:

Ale piszecie także że niektóre  "bloki" mają recepcję

Tak, concierge. Polecam poprzeglądać listingi na streeteasy.com żeby zaznajomić się z wachlarzem rynku nieruchomości na wynajem i do kupna. Takie aspekty jak np. "doorman" to atrybut do wyboru w "Amenities".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, motorolnik napisał:

TVN nie jest lewicowy. To prawicowa neo-liberalna stacja, która podobnie jak napisałem wczesniej o CNN, jest na usługach kapitału. Posłusznie uczestniczy w prawicowych manipulacjach i nagonkach na prawdziwą lewicę.

Oczywiście,że jest lewicowy do porzygu.Wspieranie LGBT,ciągłe atakowanie kościoła,bezmózgie popieranie aborcji i ruchów feministycznych i ostentacyjne popieranie Opozycji i jeszcze bardziej ostentacyjne krytykowanie rządu.Do programów zapraszają np.posła opozycji i posła PIS przy czym tego pierwszego proszą,żeby krytykował rząd zadając pytania z gotową tezą np."Co Pan sądzi o homofobii ministra Czarnka" a temu drugiemu zarzucają,że niszczy demokrację i jest antysemitą.I masz dwa na jednego.Olejnik na ten przykład jest dziennikarką agresywną,złośliwą i wykorzystuje każdą okazję by dopieprzyć prezydentowi.

Generalnie TVN,Wyborcza,Newsweek,Polityka to lewicowe,propagandowe,szmatławce.

TVP,Do rzeczy,Gazeta Polska,TRWAM,TVP Info to prawicowa,zakłamana rządowa propaganda.

Z tego wszystkiego jeszcze w miarę obiektywny jest Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, motorolnik napisał:

W NYC dodatkowo regulacje są takie, że jeśli pokój albo mieszkanie jest ogłaszane na rynku nieruchomości, to żeby coś mogło być nazwane "sypialnią" to musi mieć okno.

Te regulacje dotyczące okien w sypianiach są szersze niż NYC i wynikają chyba z regulacji przeciw pożarowych. Ja z rynkiem nieruchomości w NYC nie miałam przyjemności, ale przypomniało mi się, że jak szukaliśmy domu do kupienia i jeszcze rozważaliśmy piwnicę, to przy rozmowie o umieszczeniu guest bedroom w piwnicy padło, że trzeba "wykopać okno",  bo inaczej sypialnia nie będzie "up to code"

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, motorolnik napisał:

Lewicowa osoba mówi Ci że nie jest lewicowy. Ktoś Ci powiedział że jest lewicowy a Ty w to uwierzyłeś.

Ale to nie jest kwestia wiary.TVN promuje większość lewicowych postulatów.Proste.

A co do tych pytań Kobiet,które pierwszy raz mają do czynienia z nieobrzezanym facetem to chętnie posłucham.Jak ktoś się wstydzi niech napisze na priv.

Podobno nieobrzezany w Stanach to prawie jak kosmita :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Autobusiarz said:

Ale to nie jest kwestia wiary.TVN promuje większość lewicowych postulatów.Proste.

Aha, czyli wychodzi na to że nigdy nie mieliście do czynienia z prawdziwą lewicą.

Powtarzam, dla osoby o umiarkowanie lewicowych poglądach, takiej jak ja, TVN i CNN to obrzydliwe pro-kapitalistyczne prawicowe stacje.

Edytowane przez motorolnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, motorolnik napisał:

Aha, czyli wychodzi na to że nigdy nie miałeś do czynienia z prawdziwą lewicą.

Powtarzam, dla osoby o umiarkowanie lewicowych poglądach, takiej jak ja, TVN i CNN to obrzydliwe pro-kapitalistyczne prawicowe stacje.

Niestety mam z nią do czynienia cały czas,gdzie wmawia mi się,że Człowiek z penisem to kobieta(niejaki "Margot"),a w Polsce panuje fundamentalizm katolicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...