Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

znajoma polka zatrudniona na lokalnym stanowym uniwersytecie dostala dzisiaj email od wladz uczelni, ktora zalec jej i wszystkim legalnie zatrudnionym i przebywajacym tutaj alien emplyees (wszyscy legal i rzecz jasna), aby powstrzymali sie od wyjazdow poza granice usa na jakis czas. "buy american, hire american."

moja byla uczennica jest na MIT. dzwonila do mnie dzis popoludniu zaplakana, bo jej bliska znajoma z iranu, na legalnej wizie studenckiej od dwoch lat, nie zostala wpuszczona do samolotu w doha. 

to sie dzieje naprawde. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aiglon, nie widzisz nieobliczalnosci tego czlowieka? 

ktos wczesniej napisal, ze jestesmy przeciez krajem bialych katolikow, wiec to malo prawdopodobne, ze cos sie stanie. ja jednak nie mam takiej pewnosci. bo skoro targetem staja sie ludzie z legalnymi wizami, to wystarczy jakis maly trigger i juz. tego jak arbitrarne sa wybory targetow wg trumpa, dowodzi fakt, ze arabia saudyjska nie znalazla sie na jego liscie. mozna sie jedynie domyslac, ze trump ma jakies dochodowe interesy z saudis. choc wtedy naprawde nalezy zaczac sie zastanawiac, bo kim jest jakas polska dla niego? nawet bezgraniczne uwielbienie jego osoby ze strony oczadzialej szikagowskiej polonii nam nie pomoze. a jego suweren mysli prosto: nie jestes stad, przyjechales, zeby zabrac mi moje miejsce pracy i moj american dream.

hire american. wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...