Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Xarthisius napisał:

@scarab https://www.dvlottery.state.gov/ESC tu mozesz sprawdzic termin rozmowy. Jest co prawda szansa ze jeszcze sie nie zaktualizowalo i dalej pokazuje tylko strone z "has been selected". Jezeli tak, to sprawdz za 2-3 dni.

Update: doczytalem, ze wczesniej pisales o dacie i godzinie :) To jak masz termin to co panikujesz? :P

Raczej @scarab chodziło o to, że na stronie TNT nie ma w panelu planowanej rozmowy pomimo jego wyznaczenia przez Ambasadę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czyli wygląda na to, że wszystko jest OK, dzięki :) Ja akurat wybrałem dostawę do domu, uznałem że będzie to pewniejsze niż magazyn (Katowice w moim przypadku), chociaż nie wiem czy słusznie, aczkolwiek chyba nie ma się czego obawiać, skoro to oficjalna droga przesyłania dokumentów to powinna być pewna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, scarab said:

Zarejestrowałem się na https://cgifederal.secure.force.com/applicanthome, podałem numery paszportów (swój i żony), adres itd, wybrałem sposób dostarczenia paszportów przez TNT po wizycie w Ambasadzie. Wpisałem swoje dane bez polskich znaków - nie wiem czy ma to jakieś znaczenie? Na końcu otrzymałem dokument z kodem kreskowym do wydruku. Nigdzie jednak nie było mowy o terminie rozmowy, powinienem go tam widzieć lub jakoś potwierdzić czy trzeba zrobić tylko tyle? W tej chwili mój panel wygląda tak:

5a69dc440b3dc_Zrzutekranu2018-01-2514_25_33.png.f77d3e43f0f021871278174ad6619904.png

Miałam identycznie, nie przejmuj sie ;) 

 

1 hour ago, scarab said:

Czyli wygląda na to, że wszystko jest OK, dzięki :) Ja akurat wybrałem dostawę do domu, uznałem że będzie to pewniejsze niż magazyn (Katowice w moim przypadku), chociaż nie wiem czy słusznie, aczkolwiek chyba nie ma się czego obawiać, skoro to oficjalna droga przesyłania dokumentów to powinna być pewna :)

Jesli mieszkasz poza Warszawą to faktycznie kurier ma większy sens... mi łatwiej było podjechac, bo mieszkam w stolicy (mieszkałam?:p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko do osób które przekładały termin spotkania

czy dzwoniąc do ambasady będę pytany o powod zmiany terminu? W moim przypaku jest to ślub ( z racji tego, ze planowany jest na sierpien będę musiał wcześniej wziąć tylko cywilny). Zatem czy dzwoniąc do ambasady musze mieć już ustaloną datę ślubu czy np wystarczy, że powiem, iż chciałbym odroczyć  wizytę o np miesiąc bo planuję ślub ?
Mając termin rozmowy na 12 marca raczej nie wyrobię się ze ślubem przed i zorganizowaniem wszystkich dokumentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...