Skocz do zawartości

Opłata za zielona kartę,zmiana adresu itd


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, czarex napisał:

Robilem przekierowanie w marcu i skasowali mnie $0.00 (slownie: zero) :) 

 

To musi byc jakas waska lista czego nie przekierowuja...

Bardzo. Tylko wszystkie malo istotne listy urzedowe....

"Government mail is NOT forwarded with a U.S. Postal Service Change of Address."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czarex napisał:

Robilem przekierowanie w marcu i skasowali mnie $0.00 (slownie: zero) :) 

 

To musi byc jakas waska lista czego nie przekierowuja...

Ja robilem to w grudniu i zaplacilem dolara. Poczta zawsze w polowie stycznia zmienia cenniki, mozliwe ze zlikwidowali te oplate.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, andyopole napisał:

Ja robilem to w grudniu i zaplacilem dolara. Poczta zawsze w polowie stycznia zmienia cenniki, mozliwe ze zlikwidowali te oplate.

 

 

To jest chyba tylko weryfikacja ze Ty to Ty, a nie oplata - pozniej tego dolara dostajesz spowrotem. Moj mail forwarding poltora roku temu byl bezplatny. Niemniej jednak dyskusja bez sensu bo zielonej karty nie sforwarduja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kzielu napisał:

To jest chyba tylko weryfikacja ze Ty to Ty, a nie oplata - pozniej tego dolara dostajesz spowrotem. Moj mail forwarding poltora roku temu byl bezplatny. Niemniej jednak dyskusja bez sensu bo zielonej karty nie sforwarduja.

Ciekawe. Sprawdzę statement z mojego banku z ciekawości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o opłaty za karty to ja się zgapiłam. w grudniu 2016 zmienili opłaty i zamiast od osoby zapłacić po $165 to już w styczniu płaciłam po $220, pamiętam moje wkurzenie:) , polecam sprawdzic kiedy te oplaty sie zmieniaja zeby nie przeplacic

a jeśli chodzi o zmianę adresu to może niedługo to opiszę na blogu jak dla mojej 4 osobowej rodzinki przyszły tylko 3 karty pod mój adres. a czwartą kartę dla mojego syna przekierowano na inny adres , była próba kradzieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://joannaraczko.com/index.php/2017/06/19/green-card-i-proba-jej-kradziezy/

 

jesli chodzi o kradziez danych w USA, mielismy kilka juz takich sytuacji (a dopiero 3 miesiac tu jestemy), ale chce opisac jak to bylo w momencie zalozenia konta w banku. Nikomu nie podalismy naszego nowego numeru telefonu tylko znali go w tym banku, i co sie okazalo, juz nastepnego dnia dostalismy sms aby sie zalogowac na podszywajaca sie pod bank strone www, podac nasze loginy, hasla itd.

bylismy w szoku jak tu mozna latwo sie naciac na tych oszustow

albo z numerem SSN

jak wypelniasz aplikacje o prace przewaznie jest pole wpisz numer

teraz juz wiem ze pisze sie :POSIADAM

i starczy

tak samo u lekarzy sie nie podaje, juz sie nasluchalam tu historii jak to potrafia krasc zielone karty, SSN i kredyty zaciagac

chodzi o to by tak bezmyslnie nie podawac wszedzie swoich danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...