Jump to content

Opłata za zielona kartę,zmiana adresu itd

Recommended Posts

3 godziny temu, Sewerynr napisał:

witam. mam taki problem ze chce zrobic oplate za gc i wpisujac Identyfikator przypadku Departamentu Stanu (DOS) * to pokazuje mi  format identyfikatora sprawy Department of State (DOS), który wpisałeś jest nieprawidłowy. Proszę zapoznać się z Podsumowaniem danych imigrantów, które otrzymałeś od Departamentu Stanu. Wedlug instrukcji mam wpisac Case number tak? Oplate chce zrobic poprzez strone www.uscis.gov/uscis-elis . Jak wpisac ten numer? 2017EU289xxxx to moj numer

Bo to nie jest ten nr :blink:

Dwa numery potrzebne do identyfikacji przy wykonaniu płatności otrzymasz przy odbiorze paszportów z przyznanymi wizami ;)

• Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

co jest interesujace, tu wszystko ma sie na talerzu, chodzi mi o np. jak chcemy sprawdzic jakas osobe wystarczy wpisac w wyszukiwarke jakies dane, imie nazwisko nr tel, adres itd, to zaraz wszystko wi

To, ze A-numer dostales po, i jest "inny", to zrozumiale. Zeby zalogowac sie do ELIS potrzebujesz obu rzeczy: A-# i DOS Case ID.

We wtorek  Rozmowa po przylocie wyglądała tak, że zacząłem mówić do urzędnika po angielsku, po czym on nagle odpowiedział mi "dzień dobry"   Okazało się, że jego rodzice wyjechali do USA gdy był jeszc

Posted Images

3 hours ago, Sewerynr said:

witam. mam taki problem ze chce zrobic oplate za gc i wpisujac Identyfikator przypadku Departamentu Stanu (DOS) * to pokazuje mi  format identyfikatora sprawy Department of State (DOS), który wpisałeś jest nieprawidłowy. Proszę zapoznać się z Podsumowaniem danych imigrantów, które otrzymałeś od Departamentu Stanu. Wedlug instrukcji mam wpisac Case number tak? Oplate chce zrobic poprzez strone www.uscis.gov/uscis-elis . Jak wpisac ten numer? 2017EU289xxxx to moj numer

Na papierach z podsumowaniem do numeru sprawy czesto dodaja kod konkretnej wizy (01 dla osoby ktora wygrala, 02 dla malzonka, 03 dla dzieci). Upewnij sie ze wpisujesz tylko 5 cyfr po EU. Format jest taki: 0123AB012345 , 4 cyfry na rok, 2 litery na region, 5 cyfr na numer sprawy.

Dzięki. Udało się dojść do oplaty Ale wymagana jest karta której nie mam do mojegio konta. Mogę zrobić jakoś przelew ze swojego konta?  Jest też druga Opcja platnosci Ale nie do końca wiem jak z niej skorzystać. Ewentualnie czy mogę zapłacić z karty mojej siostry.?

Edited by Sewerynr
Blad cytowania
  • 2 months later...

• 5 months later...

Hej, właśnie przymierzam się do uiszczenia opłaty za GC. Powiedzcie mi proszę, czy można zrobić jedną opłatę za dwie osoby czy trzeba dla każdej osoby z osobna?

EDIT: już wiem, że nie ;D

Edited by kyyyx