Skocz do zawartości

Opłata za zielona kartę,zmiana adresu itd


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sewerynr napisał:

witam. mam taki problem ze chce zrobic oplate za gc i wpisujac Identyfikator przypadku Departamentu Stanu (DOS) * to pokazuje mi  format identyfikatora sprawy Department of State (DOS), który wpisałeś jest nieprawidłowy. Proszę zapoznać się z Podsumowaniem danych imigrantów, które otrzymałeś od Departamentu Stanu. Wedlug instrukcji mam wpisac Case number tak? Oplate chce zrobic poprzez strone www.uscis.gov/uscis-elis . Jak wpisac ten numer? 2017EU289xxxx to moj numer

Bo to nie jest ten nr :blink:

Dwa numery potrzebne do identyfikacji przy wykonaniu płatności otrzymasz przy odbiorze paszportów z przyznanymi wizami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Sewerynr said:

witam. mam taki problem ze chce zrobic oplate za gc i wpisujac Identyfikator przypadku Departamentu Stanu (DOS) * to pokazuje mi  format identyfikatora sprawy Department of State (DOS), który wpisałeś jest nieprawidłowy. Proszę zapoznać się z Podsumowaniem danych imigrantów, które otrzymałeś od Departamentu Stanu. Wedlug instrukcji mam wpisac Case number tak? Oplate chce zrobic poprzez strone www.uscis.gov/uscis-elis . Jak wpisac ten numer? 2017EU289xxxx to moj numer

Na papierach z podsumowaniem do numeru sprawy czesto dodaja kod konkretnej wizy (01 dla osoby ktora wygrala, 02 dla malzonka, 03 dla dzieci). Upewnij sie ze wpisujesz tylko 5 cyfr po EU. Format jest taki: 0123AB012345 , 4 cyfry na rok, 2 litery na region, 5 cyfr na numer sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Udało się dojść do oplaty Ale wymagana jest karta której nie mam do mojegio konta. Mogę zrobić jakoś przelew ze swojego konta?  Jest też druga Opcja platnosci Ale nie do końca wiem jak z niej skorzystać. Ewentualnie czy mogę zapłacić z karty mojej siostry.?

Edytowane przez Sewerynr
Blad cytowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...

Hej, właśnie przymierzam się do uiszczenia opłaty za GC. Powiedzcie mi proszę, czy można zrobić jedną opłatę za dwie osoby czy trzeba dla każdej osoby z osobna?

 

EDIT: już wiem, że nie ;D

Edytowane przez kyyyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...