Skocz do zawartości

Praca przy sprzątaniu


rafaello29

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
17 godzin temu, Jackie napisał:

 

A mnie zastanawia czemu Ania najpierw podała że mieszka w Chinach ;) a potem zlikwidowała konto. IP zostaje, a pięć sekund wystarczy by znaleźć ją na fejsie

Jak się chce wmundrzać i chlapać co ślina na język przyniesie to radzę na przyszłość lepiej maskować dane :D

 

Ej ale po co tak?

Trochę nieładnie z twojej strony. 

Po to są fora żeby każdy mogł dołożyc swoje 2 grosze (anonimowo) i gdybyśmy wszyscy śpiewali tak samo było by tu trochę nudno. 

Co jak co, ale ma dziewczyna trochę racji - ale przez tutejszą "poprawność" dużo osób na nią wyskoczyło a chyba nie o to tutaj chodzi?  

Co z tego że napisała że mieszka w Chinach.. jak dla mnie może mieszkać nawet na Antarktydzie. Tylko dlatego że ma odmienne zdanie trzeba linkować jej prywatny profil zeby jeszcze bardziej ją linczować? Nie rozumiem tego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlinkowanie jej profilu nie miało większego znaczenia, każdy mógł go znaleźć bez problemu. Ja osobiście jestem za tym żeby piętnować zachowania które powodują że ciągle musimy występować o wizy do USA. A dziewczyna nie miała racji, jakkolwiek by na to nie patrzeć. Kiedyś w szpitalu, żona zaległa, i jakaś rodzina sąsiadki  z drugiego łóżka wyskoczyła z tekstem - "jesteście z Polski? Moja sprzątaczka jest z Polski".  Z pełnym amerykańskim uśmiechem na jaki było mnie stać wypaliłem żeby się zapytała o wykształcenie tej swojej sprzątaczki, bo zapewne jest wyższe niż jej własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vlade napisał:

Zlinkowanie jej profilu nie miało większego znaczenia, każdy mógł go znaleźć bez problemu. Ja osobiście jestem za tym żeby piętnować zachowania które powodują że ciągle musimy występować o wizy do USA.

Ale za co piętnować?  Przecież większość tu na forum są za wizami w stosunku do ruchu bezwizowego. 

Tak na marginesie też uważam, że wrzucanie kogos linka fejsbukowego było słabe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ruchu bezwizowym zawsze można wystąpić o wizę, jeśli ktoś chce posiedzieć te 6 miesięcy, albo zmienić  status w jej trakcie. Jeśli wizy są wymagane nie masz wyboru, żeby sobie polecieć na trzy miesiące w ramach VWP. Zasadnicza różnica. A piętnować za wychwalanie przebywania w stanach bez uregulowanego statusu. Ja jestem w stanie zrozumieć ludzi którzy znaleźli się takiej sytuacji bo nie mieli innego wyboru, ale polecanie wprost życia jako nielegalni imigranci dla ludzi którzy spokojnie mogą pracować na terenie całej Europy jest jak najbardziej  godne potępienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wlasnie o to chodzi, ze ona nie polecala.. pisala wrecz kilka razy ze uwaza ze jak zycie w stanach to tylko z GC. 

Natomiast napisala prawde ze tacy ludzie byli, sa i beda i ze czasami radza sobie duzo lepiej od tych legalnych. Maja domy, firmy, samochody itd. I ze docenia ich zaradnosc - tyle

Nie ma nic zlego w stwierdzeniu faktu. 

Ale nie ważne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecała. Przecież napisała że to może być przygoda życia - praca na turystycznej. :) dlatego ja odpisałam że za takie wypowiedzi powinno się dostawać ostrzeżenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...