Skocz do zawartości

Praca przy sprzątaniu


rafaello29

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ze bronisz nielegalnosci tak bardzo bo sama przesiedzialas swoje wize i generalnie sama jestes teraz Out of Status. W pierwszych postach napisalas, ze jeszcze nie zlozylas nawet papierow na swoja zielona karte. Wszyscy wtedy udzielili ci grzecznie dobrych rad, jak uniknac problemow - bana czy deportacji czy czegos tam jeszcze. Teraz sama troche niegrzecznie odnosisz sie do "starszych" forumowiczow. Zastanow sie czy ktos ci potem pomoze jak znowu bedziesz miala pytania.

Wiec prosze, przestan wychwalac zycie na nielegalu. Wyobraz sobie, ze wiekszosc imigrantow rzeczywiscie przestrzega WSZYSTKICH przepisow. Dlatego tez tak goraco przestrzegamy OP przed wplataniem sie w jakas nielegalna robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Skąd mam wiedzieć co miałaś na mysli, nie czytam ci w myślach a jedynie to co zostało napisane. I z tego nie da sie wyciągnąć innego wniosku dlatego napisałam aby sie zastanowić nad tym co sie pisze. Nie uważam abym nikogo tu obraziła swoimi słowami, nie wiem po co te zdanie na poczatku o anońimowosci, co to ma do rzeczy? Co do nielegalnych to niestety niektore rzeczy trzeba piętnować i koniec, nikt ich tu nie kamieniuje i nie wyzywa ale nie pochwala sie ich rowniez absolutnie. I uwaga, sa ludzie którzy ortodoksyjnie przestrzegają wszystkich przepisów. Ci ludzie nazywają sie uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, rzucilyscie sie na nią jak stado wilków. Niestety zycie nie jest białe i czarne, jest troche kolorów pomiedzy i do kazdego należy podchodzić indywidualnie. Ja do świętych nie należę  i nie udaje, ze przestrzegam wszystkich zasad i przepisow :lol:. Oczywiscie nie polecam bycia nielegalnie ale któż my jesteśmy aby oceniać wybory innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIalem nadzieje ze OP sie pojawi i napisze ze pracodawca mu powiedzial ze H2B juz nie ma w tym roku. Ale pewnie uslyszal zeby juz na zadnych forach o to nie pytal :)

Nudzilem sie wczoraj i przegladajac ich yelpa wychodzi na to ze co dwa lata sciagaja do siebie pare z Polski, od kilkunastu lat. Czyli na moj gust uzywaja J1, au pair, i wysylaja do roboty na domkach. Polowa wynagrodzenia oficjalnie wg zasad programu, polowa pod stolem, wize mozna w pare tygodni zalatwic, dla agencji wszystko wyglada ok i jak sie nikt nie wygada to moga to ciagnac w nieskonczonosc.  Nie mam koncepcji dlaczego biora tylko pary, przypuszczam ze po to zeby im sie dwie obce osoby nie poklocily i nie chlapnely gdzies co nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2018 o 16:06, AdamZ napisał:

Zastanawia mnie jedno w tym watku. Czemu RobertNYc downvote'uje kazdego, kto neguje zycie na nielegalu? :D

 

A mnie zastanawia czemu Ania najpierw podała że mieszka w Chinach ;) a potem zlikwidowała konto. IP zostaje, a pięć sekund wystarczy by znaleźć ją na fejsie

Jak się chce wmundrzać i chlapać co ślina na język przyniesie to radzę na przyszłość lepiej maskować dane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...