Skocz do zawartości

Praca przy sprzątaniu


rafaello29

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, laluna12 napisał:

Ale, że Ty tego zabraniasz? :) Widzę, że próbujesz mnie onieśmielić, ale chyba nie sądzisz, że ja, czy ktokolwiek inny, będzie się przed Tobą tłumaczyć? Możesz sądzić, co chcesz. :)

Zamiast takich słabych zachowań, może jako ADMINISTRATOR pilnuj lepiej porządku na tym forum? Wstawianie linku do czyjegokolwiek prywatnego profilu na fb jest NIEDOPUSZCZALNE. Szykanowanie również. I ten offtop również słaby. Byłoby fantastycznie, gdybyś skupiła się właśnie na takich sprawach, bo wydaje mi się, że właśnie to należy do podstawowych zadań administratorów. Pozdrawiam.

Ja Ci niczego nie zabraniam. Ja wytykam Ci tylko Twoje dziecinne zachowanie ;)

Nie wstawiałam linka do niczego profilu na fb (który wcale nie jest prywatny, skoro dało się go znaleźć).

Nie wiem też, co rozumiesz przez szykanowanie, ale ja tu nigdzie nie widzę szykanowania. Temat dotyczy nielegalnej pracy w USA i pojawiły się tu różne opinie. Twoja była jedną z bardziej przychylnych takiemu postępowaniu. Nic nie poradzę na to, że nie wszyscy popierają takie zachowanie. Dla mnie łamanie prawa w obcym kraju jest nie do pomyślenia, ale nie jestem w stanie nikogo przed tym powstrzymać. Nie będę też jednak popierała takich pomysłów, sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 minuty temu, laluna12 napisał:

Ale, że Ty tego zabraniasz? :) Widzę, że próbujesz mnie onieśmielić, ale chyba nie sądzisz, że ja, czy ktokolwiek inny, będzie się przed Tobą tłumaczyć? Możesz sądzić, co chcesz. :)

Zamiast takich słabych zachowań, może jako ADMINISTRATOR pilnuj lepiej porządku na tym forum? Wstawianie linku do czyjegokolwiek prywatnego profilu na fb jest NIEDOPUSZCZALNE. Szykanowanie również. I ten offtop również słaby. Byłoby fantastycznie, gdybyś skupiła się właśnie na takich sprawach, bo wydaje mi się, że właśnie to należy do podstawowych zadań administratorów. Pozdrawiam.

Zaskocze cię ale w regulaminie forum jest zaznaczone że zabronione jest zakładanie dwóch kont. Klocilabym się że profile FB są prywatne. Jak się udostępnia swoje dane w Internecie to trzeba być świadomym że każdy może je znaleźć. 

A zakładanie drugiego konta żeby sama siebie bronić jest trochę smutne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Joanna30 said:

 

Ja Ci niczego nie zabraniam. Ja wytykam Ci tylko Twoje dziecinne zachowanie ;)

Nie wstawiałam linka do niczego profilu na fb (który wcale nie jest prywatny, skoro dało się go znaleźć).

Nie wiem też, co rozumiesz przez szykanowanie, ale ja tu nigdzie nie widzę szykanowania. Temat dotyczy nielegalnej pracy w USA i pojawiły się tu różne opinie. Twoja była jedną z bardziej przychylnych takiemu postępowaniu. Nic nie poradzę na to, że nie wszyscy popierają takie zachowanie. Dla mnie łamanie prawa w obcym kraju jest nie do pomyślenia, ale nie jestem w stanie nikogo przed tym powstrzymać. Nie będę też jednak popierała takich pomysłów, sorry.

Rozumiem, że swoje zachowanie oceniasz na dojrzałe?

4 minutes ago, Roelka said:

Zaskocze cię ale w regulaminie forum jest zaznaczone że zabronione jest zakładanie dwóch kont. Klocilabym się że profile FB są prywatne. Jak się udostępnia swoje dane w Internecie to trzeba być świadomym że każdy może je znaleźć. 

A zakładanie drugiego konta żeby sama siebie bronić jest trochę smutne. 

 

Jeżeli uważasz, że ktoś gdzieś łamie regulamin, to to po prostu zgłoś.

Zabawne, że ci z największą gębą tu bardzo dbają o swoją anonimowość... Może jako pierwsza zaczniesz podpisywać się swoim imieniem i nazwiskiem? Jeżeli nie czujesz, że profile fb  są prywatne, to może wstaw swój profil?

Smutna jest Twoja zawiść, ocenianie i niechęć do otwartości umysłu. Jest tu kilka osób, które mają trochę  bardziej życiowe podejście i również nie podzielały tego typu hejtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, laluna12 napisał:

Zamiast się śmiać, zawsze można:

1. sprawdzić znaczenie słowa w słowniku

2. skontaktować się z adwokatem, co ma do powiedzenia w tym temacie.

To kontaktuj sie, smialo... Daj znac co powie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, laluna12 napisał:

Rozumiem, że swoje zachowanie oceniasz na dojrzałe?

Nie bardzo rozumiem Twoje pytanie. Wytknęłam Ci tylko, że zachowujesz się dziecinnie, bo likwidujesz jedno konto, żeby za chwilę założyć drugie. Ani mniej, ani więcej. Dla mnie koniec tematu. Nie chcę, żebyś uważała, że jesteś tu szykanowana, dlatego zakończę tę dyskusję, która nie wnosi niczego nowego w temacie nielegalnej pracy na wizie turystycznej, której nie popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pelasia napisał:

Ale sie tu zrobil cyrk na kółkach :lol: A @andyopole cicho gdzieś siedzi i popcorn wcina.  

 

 

A po co będę klawiaturę zużywał. Na sprzataniu się nie znam, gdy baby pyskuja zamiast swietowac to wole z boku popatrzeć. W ferworze dyskusji jeszcze i mnie by się  oberwalo.:D

 

Popcornu nie lubię a w pracy teraz mamy peak od season i tyle co w czasie lunchu rzucę okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...