Skocz do zawartości

Praca przy sprzątaniu


rafaello29

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się gada a potem żałuje że coś się powiedziało to warto pamiętać że w necie wszystko zostaje. Zmiana miejsca zamieszkania na Chiny nastąpiła zaraz po tym jak ktoś Ani wytknął że sama przesiedziała wizę. Ania jakiś czas potem likwiduje konto, choć jej imię nadal "siedzi" w cytatach. Mając samo imię wystarczy parę sekund by znaleźć kogoś w sieci. Zajęło mi  dwie minuty by znaleźć jej adres. Tak na marginesie mieszka w tym samym mieście co moja ciocia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A co ma jedno z drugim wspólnego? Każdy kto jest na tym forum, ma prawo go opuścić kiedy im sie to podoba. Moze zniknęła, bo wszyscy na nią naskoczyli, albo po prostu to nie jej bajka. Nie rozumiem jaki ma cel linkowanie jej strony? Co to dało? Satysfakcję, ze człowiek umie wklepać imię i nazwisko w wyszukiwarce fajsa? Co to za różnica gdzie kto mieszka? Albo co ma na fejsie wklepane? Od kiedy to jest jakieś konkretne źródło informacji? Nie trzeba sie zgadzać z jej poglądami ani ich popierać. Jest tu na forum wiele osób z którymi sie nie zgadzam, lub nawet po przeczytanych wypowiedziach nie darze sympatia, ale nie wyszukuje ich na fejsie i linkuje ich profile. Myślałam, ze jesteśmy tu wszyscy dorośli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Roelka napisał:

Polecała. Przecież napisała że to może być przygoda życia - praca na turystycznej. :) dlatego ja odpisałam że za takie wypowiedzi powinno się dostawać ostrzeżenia. 

Dokładnie, ja tez sie tylko do tego odniosłam. Swoje zdanie swoim zdaniem ale szerzenie takich wypowiedzi ma pózniej wpływ na losy innych (przykładowo odmowy turystycznych za immigration intend). Ktos ma prawo cos napisać a ktos inny sie z tym nie zgodzić i rowniez to wyrazić, na tym polega forum. Nie zauwazylam tu zadnego linczu ani osaczenia, wymiana zdań na tym samym poziomie. Linkowanie profilu rzeczywiście troche słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Jackie said:

 

A mnie zastanawia czemu Ania najpierw podała że mieszka w Chinach ;) a potem zlikwidowała konto. IP zostaje, a pięć sekund wystarczy by znaleźć ją na fejsie

https://www.facebook.com/...

Jak się chce wmundrzać i chlapać co ślina na język przyniesie to radzę na przyszłość lepiej maskować dane :D

 

3 hours ago, Jackie said:

Jak się gada a potem żałuje że coś się powiedziało to warto pamiętać że w necie wszystko zostaje. Zmiana miejsca zamieszkania na Chiny nastąpiła zaraz po tym jak ktoś Ani wytknął że sama przesiedziała wizę. Ania jakiś czas potem likwiduje konto, choć jej imię nadal "siedzi" w cytatach. Mając samo imię wystarczy parę sekund by znaleźć kogoś w sieci. Zajęło mi  dwie minuty by znaleźć jej adres. Tak na marginesie mieszka w tym samym mieście co moja ciocia.

I Ty tutaj jesteś ADMINISTRATOREM?! ŻENUJĄCE! Może myślisz, że Ty jesteś anonimowa? Termin 'harssment' jest Ci znany? Myślisz, że Ty  możesz "chlapać co ślina na język przyniesie", bo wystarczająco dobrze "zamaskowałaś dane"? Ale "IP zostaje", prawda?

Co za dulszczyzna i słoma z butów! Nawołujesz do przestrzegania przepisów i zasad, a sama je pogwałcasz! Twoje zachowanie, koleżanko, nie tylko jest godne potępienia, ale i karalne :). Dwa razy się zastanów zanim na innych wskażesz palcem, a nie przyglądniesz się sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, laluna12 napisał:

Co za dulszczyzna i słoma z butów! Nawołujesz do przestrzegania przepisów i zasad, a sama je pogwałcasz! Twoje zachowanie, koleżanko, nie tylko jest godne potępienia, ale i karalne :). Dwa razy się zastanów zanim na innych wskażesz palcem, a nie przyglądniesz się sobie.

Lol... Harassment.... Ale sie usmialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Roelka said:

Wyszukiwanie ludzi na fb jest karalne? Kurczę idę do więzienia. 

Ale prawda jest taka że zrobił się off topic a autor tematu już chyba nie wróci. 

Nie dziwię się. Nie będzie to pierwsza osoba, którą odstraszyliście swoim zachowaniem! Myślicie, że jak jesteście anonimowi, to podstawowe zasady nie istnieją.

Nie wyszukiwanie ludzi, słaba ta ironia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, laluna12 napisał:

Nie dziwię się. Nie będzie to pierwsza osoba, którą odstraszyliście swoim zachowaniem! Myślicie, że jak jesteście anonimowi, to podstawowe zasady nie istnieją.

Nie wyszukiwanie ludzi, słaba ta ironia.

Laluna12 - po co zakładasz kolejne konto, skoro wcześniejsze usunęłaś?

W internecie nikt nie jest anonimowy. Wyszukanie użytkowników tego forum na innych portalach nie należałoby pewnie do zbyt trudnego zadania ;) Ale nikt nie usuwa swojego konta, żeby za chwilę założyć nowe, Aniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Joanna30 said:

Laluna12 - po co zakładasz kolejne konto, skoro wcześniejsze usunęłaś?

W internecie nikt nie jest anonimowy. Wyszukanie użytkowników tego forum na innych portalach nie należałoby pewnie do zbyt trudnego zadania ;) Ale nikt nie usuwa swojego konta, żeby za chwilę założyć nowe, Aniu.

Ale, że Ty tego zabraniasz? :) Widzę, że próbujesz mnie onieśmielić, ale chyba nie sądzisz, że ja, czy ktokolwiek inny, będzie się przed Tobą tłumaczyć? Możesz sądzić, co chcesz. :)

Zamiast takich słabych zachowań, może jako ADMINISTRATOR pilnuj lepiej porządku na tym forum? Wstawianie linku do czyjegokolwiek prywatnego profilu na fb jest NIEDOPUSZCZALNE. Szykanowanie również. I ten offtop również słaby. Byłoby fantastycznie, gdybyś skupiła się właśnie na takich sprawach, bo wydaje mi się, że właśnie to należy do podstawowych zadań administratorów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...