Skocz do zawartości

FAQ wakacji w CA


bloczek2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
40 minut temu, Jędrek 1917 napisał:

Serio Roelko:) Jak możesz to mi pomóż :) Ja wiem że są komisy.

Podaję świetną stronę: cargurus . com

Podajcie jakąś inną. Dzięki

My się tutaj znamy na imigracji, samochody nie są naszą specjalnością... ja ci nie pomogę. O samochodach to wiem tyle, że my mamy forda 150f i forda escape,  jeden  jest srebrny drugi niebieski. Samochody mogę sobie najwyżej oceniać na podstawie koloru. :p Dlatego uważam że specjalistów w tej dziedzinie znajdziesz na innych forach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Jędrek 1917 napisał:

Roelka - nie przeszkadzaj

Może napisz czy wolno "kręcić liczniki" w Twoim Stanie ! ?

 

A czy gdziekolwiek można kręcić liczniki ?

Nie zdarzyło mi się abym słyszała o ludziach którzy to tu praktykują. Amerykanie ogólnie są dość uczciwi. Może się zdarzyć, że licznik nie działa i mogą o tym nie wspomnieć, ale ogólnie nie kombinują i nie oszukują tu się na polską skalę. A może po prostu CO jest wyjątkiem lub ja miałam jedynie dobre doświadczenia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jędrek 1917 napisał:

 

Jak oszukują "salvage title"

To co dopiero milage!? Wszystkie auta mają 80 000 do 160 000 mil. 

Ile mil roczne robi Auto w US?

Zawsze słysze, ze średnio sie robi 10 tys mil rocznie.

cos ty sie tak uparł na tych oszustów? To ze sie zdarza nie znaczy, ze kazdy tak robi. Jak ty tak podchodzisz do wszystkiego w życiu to najlepiej z domu nie wychodź. Wiesz ile ludzi w USA ma broń? Przecież komus moze odbić. Lepiej zamknij sie w domu na 7 zamków. Bądźmy poważni, jedziesz na wakacje, to naprawdę samochód nie musi byc pierwsza klasa. Kup u dealera i bedziesz miec z głowy kłopoty typu, czy prawdziwe miłe i czy title jest czysty. A najlepiej wypożycz to juz naprawdę nie bedziesz musiał sie martwic pierdolami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym salvage title - to akurat moze sie przydac, jest kilka stanow ktore nie raportuja do NMVTIS - MI, DC, OR, KS. Jednoczesnie np CarFax nie podaje danych zawartych w NMVTIS w raportach sprzedawanych do klientow indywidualnych. Takze mozna tak 'wyprac' title ze na raporcie CarFaxa bedzie pokazane jako czyste. 'Wypranie' to przerejestrowanie samochodu w innym stanie zeby zdjac 'salvage' z title. Przy kupnie samochodu najlepiej wziasc raport z carfaxa i dodatkowo z ktorejs firm, ktore sprzedaja dane z NMVTIS (vingurus, titlecheck, instavin itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jędrek 1917 napisał:

Pelagia:)

Nie każ mi siedzieć w domu bo ja Chcę do Ameryki! 

I chcę się zorientować co jest grane. 10 tys to robią ludzie w Polsce. 

Ciao :)

Tylko w PL robia km a tu robia mil. Oczywiscie to jest średnia. Sprawa jest indywidualna. Zalezy ile dni w tygodniu pracujesz, jak daleko masz do pracy, czy masz dzieci, jak dużą rodzine, czy mieszkasz w miescie itp. Ja mam  np 10 minut samochodem do pracy, gdzie moj szef ma 1h....

Ja sie zastanawiam czy Ty przypadkiem nie planujesz jechać na wakacje które bedą ileś tam lat trwały....

 

p.s opieprzasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jędrek 1917 napisał:

Napisz gdzie / jak kupić camper?

 

Kilka osób już ci napisało: kup u  dealera lub poprzez firmę zajmującą się sprzedażą używanych samochodów, np. Carfax. Wpisz w Google "used  cars" i cała masa miejsc ci wyskoczy. Więcej opcji nie ma, możesz kupić np. przez craigslist ale ryzyko ściemy jest większe. Możesz też po prostu wypożyczyć.

Ciągniesz ten wątek już od paru tygodni i raczej nic nowego się już tu na temat kupna campera nie dowiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jędrek 1917 napisał:

El unia,  czemu mię opiepszasz:)

JA  jestem Polsce Polsce i przygotowuje Wyjazd do US:)

Napisz gdzie / jak kupić camper?

W jakim jesteś Stanie ! ?

Ciekaw jestem ile czasu zajmuje Ci zakup ziemniaków w markecie? O tym jaki kłopot sprawiłby Ci wybór sera we francuskim supermarkecie wolę nawet nie myśleć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj ludzie jadąc na wakacje wypożyczaja auto i po problemie. Bardziej interesuje ich co będą zwiedzać i robić... campery też można pewnie wypożyczyć i nie zawracać sobie głowy pierdolami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...