Skocz do zawartości

FAQ wakacji w CA


bloczek2

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, andyopole napisał:

Ciekaw jestem ile czasu zajmuje Ci zakup ziemniaków w markecie? O tym jaki kłopot sprawiłby Ci wybór sera we francuskim supermarkecie wolę nawet nie myśleć. ;)

By sie zaczął temat, ile marketów podrabia datę ważności....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, Roelka napisał:

Zazwyczaj ludzie jadąc na wakacje wypożyczaja auto i po problemie. Bardziej interesuje ich co będą zwiedzać i robić... campery też można pewnie wypożyczyć i nie zawracać sobie głowy pierdolami.  

dokladnie, moze i wyjdzie dorzej niz kupno gruchota, ale pewnosc bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Xarthisius napisał:

Co jak co, ale tam to na pewno liczniki kreca...

Ja o tym dealerze slyszalem nie tylko ze potrafi oszukac klienta 10 razy wypowiadajac 5 zdań, ale tez ze przeciętny mechanik nie dość ze nie ma pojęcia o samochodach to jeszcze nie ma szansy sie nauczyć bo jest wyrzucany po trzech miesiącach max. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jędrek 1917 napisał:

AntyOpole  -  Nie pisz że są GOOGLE ja o ty Wiem ! !

Jak jesteś taki bystry to wyszukaj Jeden Camper w Twoim Stanie!j

Mały wielkości VW Transporter, silnik do 2,5 L no 3.  do $ 9000

Napisz jak wygląda parkowanie na parkingach przy morzu?  Czy są np. Napisy "No camp" Jak to wygląda w Twoim stanie? 

Bardzo Proszę nie pisz o Wujku  -  ja Goo znam!

Z ciekawości poszukalam.  Na ogłoszeniach które widziałam ten używany model to idzie za przynajmniej 11,000$. 

Skoro znasz Google to po co pytasz się tutaj ludzi, którzy naprawdę nie wiedzą już jak ci pomóc? A próbowali.  Ja te ogłoszenia znalazłam w 5 sekund. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jędrek 1917 napisał:

AntyOpole  -  Nie pisz że są GOOGLE ja o ty Wiem ! !

Jak jesteś taki bystry to wyszukaj Jeden Camper w Twoim Stanie!j

Mały wielkości VW Transporter, silnik do 2,5 L no 3.  do $ 9000

Napisz jak wygląda parkowanie na parkingach przy morzu?  Czy są np. Napisy "No camp" Jak to wygląda w Twoim stanie? 

Bardzo Proszę nie pisz o Wujku  -  ja Goo znam!

Tu sobie poszukaj: https://www.cruiseamerica.com/rent/our_vehicles/compact_rv.aspx , takiego jaki Ci pasuje. To są tutejsze "compact RV". Mniejsze są rzadkością. Są jeszcze na Sprinterach ale Cię nie stać. Parkowanie RV poza miejscami wyznaczonymi dla camperow reguluja poszczegolne powiaty (county). Jeśli przyjedziesz po północy, pospisz  i przed świtem odjedziesz to możliwe że nikt Cię nie zdąży złapać ale w sezonie gdy brakuje miejsc to miejscowa policja na pewno pogoni i cud będzie jeśli nie wlepi mandatu. Amerykanie jeśli poza campingowaniem zamierzają zwiedzać zaczepiają do campera osobowe auto. Campera instalują na campingu a osobówką poruszają się po okolicy. Nie znasz tutejszych realiów a wymadrzasz się jak wyznawca drobnej zmiany. Bez odbioru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...