Skocz do zawartości

FAQ wakacji w CA


bloczek2

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jędrek 1917 napisał:

Szukam dużego samochodu z silnikiem 2 do 2,5l

Może być I4  ale również L4  - silnik Liniowy 4 cylindry! 

Podałem te dane abyś napisał na ile są wiarygodne !

Głównie przebieg ! ! ??

Może byś dostawczak ale z okna w części bagażowej! 

Hej :)

A co to jest silnik liniowy 4 cylindry i czym sie rozni od I-4 (hint - to to samo) ?. Dane pewnie sa wiarygodne, aczkolwiek taki maly silnik przy tak duzym samochodzie to porazka. Chevy Express to dostawczy van, poczte u mnie nim gosc rozwozi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Teraz, Jędrek 1917 napisał:

kzielu  Sieje fermentacji a na Niczym się nie zna

już się do mnie dziwnie odzywał:)

Jackie - napisz na ile są wiarygodne przebiegi podawane w USA ???

 

Niestety, to nie jest forum motoryzacyjne, nie mam pojęcia jak wiarygodne są przebiegi bo ja samochodów używanych nie kupuje. Nie pisze tego by twierdzić że kupno używanego auta to coś gorszego, po prostu w mojej sytuacji bardziej opłaca się kupić niedrogie nowe auto.

Kzielu nie sieje fermentu, po prostu  twoje posty sa czesto gesto z czoła zerwane. Wklejasz jakieś dane i nikt za bardzo nie wie co z tym zrobić bo nie wiemy czego konkretnie szukasz i po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W parkach narodowych zdaje się można spać w samochodzie pod warunkiem ze sie wykupi miejsce na kempingu, tak przynajmniej twierdzi mój mąż który swego czasu był wędrowniczkiem. Ale to było dawno temu wiec moglo sie pozmieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co samochod ? 

jesli interesuje Cie dobrej klasy kalifornijski surwiwal [ bo mowa jest s spaniu w samochodach ] to polecam rejon Skid Row w Downtown Los Angeles. Samochod Ci nie potrzebny. Jedynie namiot moze byc pomocny. Zadnych oplat.

Rejon San Pedro i 5th plus pare ulic w okolo 

 

Ewentualnie mozna sie podpytac kolegow z plazy w Santa Monica i Venice jak oni radza sobie ze spaniem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jędrek 1917 napisał:

Będę omijał Ciebie! 

W Polsce i Europie nie ma zakazu spania w samochodzie (Tramper) ! :)

Zakazu spania nie ma i tu. Gdy jesteś w trasie i weźmiesz napa na parkingu. Nocować natomiast nie wolno. W camperach poza campingami również. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że na moje oko mamy do czynienia ze zwykłym trollem... Z ciekawości pogrzebałem trochę i wygląda na to że w Europie też w większości krajów nie wolno koczować na dziko:

https://www.motorhome.pl/gdzie-nocowac/

My raz będąc na wczasach w Albanii spaliśmy jedną noc w aucie na plaży, czysto z ciekawości żeby sprawdzić jak to jest zasnąć i obudzić się przy samym morzu :D Trochę bałem się że rano nie wyjadę, ale suv dał radę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...