Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
53 minuty temu, mkrzyzan napisał:

woli wyjaśnienia,

dzisiaj dzwoniłem do Ambasady Amerykańskiej w Warszawie. Nie trzeba tłumaczyć dokumentów na j. Angielski które są wysyłane do KCC. ponieważ językiem urzędowym jest j.Polski

Stali bywalcy mówili co o tym sądzą i nie mylili się jak widać 

Dobrze że zadzwoniłes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2018 o 15:50, Wojciech1991 napisał:

Witam ponownie ;)

Mam pytanie. Mamy rozmowę w ambasadzie w Warszawie 10 grudnia, a moja żona leci do RPA 11 grudnia, czy oni dają jakiś paszport tymczasowy jak zabiorą Nasze?

Pozdrawiam

Dostałem odpowiedź z ambasady jak by ktoś kiedyś potrzebował 

"Szanowny Panie,

Dziękujemy za korespondencję.  Jeżeli wiza będzie przyznana, można nie zostawiać paszportu w ambasadzie, jeśli jest on Państwu potrzebny.  Po powrocie z podróży do RPA należy paszport odesłać do ambasady za pośrednictwem kuriera TNT."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Wojciech1991 napisał:

Dostałem odpowiedź z ambasady jak by ktoś kiedyś potrzebował 

"Szanowny Panie,

Dziękujemy za korespondencję.  Jeżeli wiza będzie przyznana, można nie zostawiać paszportu w ambasadzie, jeśli jest on Państwu potrzebny.  Po powrocie z podróży do RPA należy paszport odesłać do ambasady za pośrednictwem kuriera TNT."

 

Paszporty tymczasowe są wydawane przez Polskę bo nadal masz to tylko obywatelstwo. Dobrze ze napisałeś w tej sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nikon napisał:

Uzupełniłem ds-260 w maju. Byłem ostatnia w USA. Wie ktoś jak dodać te informacje do Previous U.S. Travel? Edycja jest zablokowana.

 
 

Napisz by Ci to odblokowali. Gdzieś był podany wzór jak kto pisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, sly6 napisał:

Paszporty tymczasowe są wydawane przez Polskę bo nadal masz to tylko obywatelstwo. Dobrze ze napisałeś w tej sprawie. 

 

9 godzin temu, nikon napisał:

Uzupełniłem ds-260 w maju. Byłem ostatnia w USA. Wie ktoś jak dodać te informacje do Previous U.S. Travel? Edycja jest zablokowana.

 
 

 

23 minuty temu, sly6 napisał:

Napisz by Ci to odblokowali. Gdzieś był podany wzór jak kto pisać. 

1. Wyslij maila do KCCDV [at] state.gov o tresci:

Subject: Unlock request

Name: Firstname Middlename lastname

Case Number: 2015AF00031999

Date of Birth: 10/23/1981

 

Dear Sir/Madam,

Please unlock my DS260 form as I would like to make some revisions.

Thank you.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, nikon said:

Uzupełniłem ds-260 w maju. Byłem ostatnia w USA. Wie ktoś jak dodać te informacje do Previous U.S. Travel? Edycja jest zablokowana.

Jezeli byles w USA po wyslaniu ds-260, to wogole nie musisz go odblokowywac. To nie jest live journal. Liczy sie to, ze byl zgodny z prawda I kompletny w maju. Co innego gdybys wzial slub, albo urodziloby Ci sie dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problemy z podpunktem 2?

"2. Założyć konto na siebie i ustalić sposób odbioru paszportów z wizami: https://cgifederal.secure.force.com/
- jak ktoś ma żonę i dzieci to też trzeba tam wpisać ich dane.
- proces wpisywania danych na stronie powinien się zakończyć wydrukowaniem kartki/kartek z adresem odbioru paszportów wraz z kodem kreskowym i numerem UID.
- nic więcej nie robimy na tej stronie (chyba???)"

Ja nie mogę założyć nowego konta, próbowałem już na wszystkie sposoby. Ktoś miał z tym kiedyś problem?

Sorry, że spamuje, ale mam rozmowę już w poniedziałek, a ambasada do dziś mi nie odpisała..

visa.thumb.png.8c9dc08a75038dcfa3798e4a82022e36.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...