Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem wczoraj odpowiedź od KCC o nastepującej treści "Some of the documents listed below were either missing or illegible.  In order to continue processing your case, please re-submit all  documents on the list below" :unsure:
Sprawdziłem 2 razy wszystkie dokumenty i nie mogę się doszukać czego tam brakuje. lub co jest nie tak. Napisałem do KCC ale bez odesłali tą samą formułkę.

Druga kwestia to mój adres zamieszkania, który zmienił się 1 grudnia. Odblokować DS-260 i zaktualizować dane, czy raczej przyczyni się to do opóźnienia całego procesu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, ceglan napisał:

Dostałem wczoraj odpowiedź od KCC o nastepującej treści "Some of the documents listed below were either missing or illegible.  In order to continue processing your case, please re-submit all  documents on the list below" :unsure:
Sprawdziłem 2 razy wszystkie dokumenty i nie mogę się doszukać czego tam brakuje. lub co jest nie tak. Napisałem do KCC ale bez odesłali tą samą formułkę.

Druga kwestia to mój adres zamieszkania, który zmienił się 1 grudnia. Odblokować DS-260 i zaktualizować dane, czy raczej przyczyni się to do opóźnienia całego procesu?

Tutaj osoby pisały że to opoznilo ich proces. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mkrzyzan napisał:

są dwie opcje albo faktycznie muszą być dokumenty przetłumaczone na język angielski albo źle zrobione zdjęcia

Wysłaliśmy wszystko po polsku i dostaliśmy info z KCC, że wszystko jest ok. Więc albo czegoś nie dosłałeś, albo w złej jakości/formacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, sly6 said:

Tutaj osoby pisały że to opoznilo ich proces. 

Dzwoniłem do KCC i powiedzieli żebym odblokował wniosek i zaktualizował adres, bo na spotkaniu z konsulem moje dane będą niezgodne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod ten temat jeśli można. Wypełniłam ds260 i zaznaczyłam by wydano dla mnie także SSN - nie posiadałam go wcześniej, bo w USA nie pracowałam. Pytanie moje jest następujące:

czy po przylocie do USA muszę jeszcze udać się do jakiegoś urzędu by ten SSN wyrobić, czy po prostu czekam aż przyjdzie na wskazany podczas rozmowy w ambasadzie adres? Jestem jeszcze z rzutu DV2018. Wiem ze SSN szybciej przychodzi niz GC. Bede wdzięczna za odpowiedzi.

Wesolych Świąt!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...