Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.01.2019 o 15:07, sly6 napisał:

Znasz numer to im podajesz, tak to jest taki numer PESEL. Wpisz w Google ssn i zobaczysz jak ładnie to wygląda, taki kartonik. Numer powinien być po dwóch tygodniach. Osoba co sprawdza skrzynkę powinna Ci powiedzieć czy masz numer. Co innego gc tutaj możesz śledzić jakie są postępowania w sprawie karty, czy jest w produkcji czy już wysłana. 

Jeśli mam już ssn to muszę czekać miesiąc na gc czy mogę zacząć pracę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć

Czy ktoś może orientuje się  ile czasu trzeba czekać na otrzymanie potwierdzenia z KCC lub zaproszenia do ambasady od momentu wysłania dokumentów o które prosiło KCC? Mam numer 2019EU0000xxxx i zastanawiam się czy przypadkiem czegoś nie przeoczyłem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mms007 napisał:

Cześć

Czy ktoś może orientuje się  ile czasu trzeba czekać na otrzymanie potwierdzenia z KCC lub zaproszenia do ambasady od momentu wysłania dokumentów o które prosiło KCC? Mam numer 2019EU0000xxxx i zastanawiam się czy przypadkiem czegoś nie przeoczyłem. 

 

Witam

Ja dostałem info z KCC po niecałym tygodniu, że dostali moje dokumenty i wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

mam pytanie czy jeżeli ja jako głowny aplikant GC wypełniając wniosek ds260 wpisałem żonę i dziecko. Od razu powiem że wysłałem do KCC wszystkie potrzebne dokumenty dostałem informację zwrotną że jest wszystko ok. ale jak wchodzę na stronę mam taką informację. czy pozostałe wnioski też muszę wypełnić. dzięki za odpowiedź

image.jpeg.1d897f15ea337318406f842c56214c64.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, mkrzyzan said:

cześć

mam pytanie czy jeżeli ja jako głowny aplikant GC wypełniając wniosek ds260 wpisałem żonę i dziecko. Od razu powiem że wysłałem do KCC wszystkie potrzebne dokumenty dostałem informację zwrotną że jest wszystko ok. ale jak wchodzę na stronę mam taką informację. czy pozostałe wnioski też muszę wypełnić. dzięki za odpowiedź

Tak, musisz je wypelnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...