Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 godzin temu, nikon napisał:

nie rozumiem po co są w takim razie te biuletyny

a kiedy wysłałeś te 4 dokumenty co od niedawna wymagają?

O jakich 4 dokumentach mówisz? Trzeba wysłać coś jeszcze zanim dostanie się maila jakiegokolwiek? Status mój jest at NVC,a  nie dostałam jeszcze żadnego maila, czy to jest tak, jak powinno być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pochancza napisał:

O jakich 4 dokumentach mówisz? Trzeba wysłać coś jeszcze zanim dostanie się maila jakiegokolwiek? Status mój jest at NVC,a  nie dostałam jeszcze żadnego maila, czy to jest tak, jak powinno być?

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-if-you-are-selected/diversity-visa-prepare-supporting-documents.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nikon napisał:

właśnie do tego później dotarłam, dziękuję, sory za głupie pytanie w sumie, ale nie mogłam go potem usunać już. a orientujesz się może jak jest z tym statusem? czy status at NVC, oznacza przeprocesowanie, czy to jest status, po zatwierdzeniu aplikacji, ale niekoniecznie przeprocesowaniu? bo z tego co znalazłam informacje, to że aplikacja jest przekazywana do NVC po przeprocesowaniu przez USCIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USCIS ma swój czas na procesowanie, NVC swój. Obie instytucje nierychliwe, choć NVC przeszło na e-procesowanie i jest duuużo szybciej.

W mojej kategorii wizowej (spouse), NVC odezwało się po niecałych 2m-cach. Dali dostęp do e-konta i w 3 dni wszystko obskoczyliśmy z mężem. Później już tylko czekanie na interview. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, everden said:

USCIS ma swój czas na procesowanie, NVC swój. Obie instytucje nierychliwe, choć NVC przeszło na e-procesowanie i jest duuużo szybciej.

W mojej kategorii wizowej (spouse), NVC odezwało się po niecałych 2m-cach. Dali dostęp do e-konta i w 3 dni wszystko obskoczyliśmy z mężem. Później już tylko czekanie na interview. 

Drobna uwaga: proces w przypadku loterii wyglada zupelnie inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, pochancza said:

W zależności od tego jaki ma się numer na ile wcześniej mniej więcej przysyłają maila o dosłaniu resztę dokumentów?

Nie ma na razie zadnej reguly. Widzialem wpisy ludzi, ktorzy maja niskie numery, wyslali DS-260 w maju i dalej nie dostali maila od KCC z prosba o wyslanie dokumentow.

1 hour ago, pochancza said:

właśnie do tego później dotarłam, dziękuję, sory za głupie pytanie w sumie, ale nie mogłam go potem usunać już. a orientujesz się może jak jest z tym statusem? czy status at NVC, oznacza przeprocesowanie, czy to jest status, po zatwierdzeniu aplikacji, ale niekoniecznie przeprocesowaniu? bo z tego co znalazłam informacje, to że aplikacja jest przekazywana do NVC po przeprocesowaniu przez USCIS

Status 'at NVC' w tym wypadku nic nie oznacza. Sprawy loteryjne nie sa ani procesowane przez USCIS, ani przez NVC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...