Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć wam! Mam pytanie odnośnie numeru 21xxx, kiedy mogę spodziewać się rozmowy? W tym miesiącu numery bardzo poszły w górę, zatem może występować prawdopodobieństwo, że mój numer znajdzie się w cut offie na maj. Czy mam rację? Myślicie, że jak mój numer będzie w maju to rozmowa też będzie miała miejsce w maju czy jest opóźnienie pomimo wysokich numerow?  Zadaje te pytania, ponieważ nie przebywam aktualnie w Polsce, byłam przekonana, że mój numer będzie miał spotkanie w okolicach sierpnia, nagły wzrost cut offu nieco zmienił moje plany. Chciałabym również dodać, że planujemy ślub przed rozmową co komplikuje sytuację jeszcze bardziej gdyż nie zostało nam wiele czasu. 

Dziękuję serdecznie za pomoc! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, zebo1982 napisał:

Panowie szybkie pytanie czy na interview   z konsulem konsul chciał dokumenty finansowe ? tzn chodzi o zabezpieczenie ze jesteś się w stanie sam utrzymać .

Jest to miłe widziane np wykaz z konta bankowego lecz Twoja postawa też się liczy, czy masz plan na życie i jest realnie pokazany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Zelka napisał:

Cześć wam! Mam pytanie odnośnie numeru 21xxx, kiedy mogę spodziewać się rozmowy? W tym miesiącu numery bardzo poszły w górę, zatem może występować prawdopodobieństwo, że mój numer znajdzie się w cut offie na maj. Czy mam rację? Myślicie, że jak mój numer będzie w maju to rozmowa też będzie miała miejsce w maju czy jest opóźnienie pomimo wysokich numerow?  Zadaje te pytania, ponieważ nie przebywam aktualnie w Polsce, byłam przekonana, że mój numer będzie miał spotkanie w okolicach sierpnia, nagły wzrost cut offu nieco zmienił moje plany. Chciałabym również dodać, że planujemy ślub przed rozmową co komplikuje sytuację jeszcze bardziej gdyż nie zostało nam wiele czasu. 

Dziękuję serdecznie za pomoc! 

Jakbyś podał trzecią cyferkę to by było łatwiej ocenić. Raczej będziesz w biuletynie majowym czyli rozmowa w czerwcu. Oczywiście musisz wcześniej uzupełnić ds160 o kolejną osobę. Możesz napisać e-maila, że chcesz uzupełnić ds160 i zrobić to po ślubie ale opóźni to proces. Ja bym nie ryzykował i zrobił wszystko jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, nikon said:

Jakbyś podał trzecią cyferkę to by było łatwiej ocenić. Raczej będziesz w biuletynie majowym czyli rozmowa w czerwcu.

Tak? Masz kryształową kulę i jesteś w stanie powiedzieć czy bedzie 21100 czy 21900? Przy burdelu, który panuje w tym roku nieodważyłbym się nawet powiedzieć kiedy będzie 21xxx, ale chętnie posłucham osoby, która to ogarneła i ma odpowiedzi na pytanie, które nurtuje całe rzesze osób wylosowanych w DV19. Jakiego cutoffu mamy sie spodziewać na maj?

Jeszcze jakbyś mógł wyjaśnić osobom, które były poniżej cutoffu w lutym, a do dziś nie otrzymały zaproszenia do ambasady, ani na marzec, ani na kwiecień (część z nich nawet jeszcze nie otrzymała maila z KCC o dostarczenie dokumentow), kiedy będą miały interview też byłbym wdzięczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój numer to 205xx. Ślub będzie dopiero w maju, zatem dopiero wtedy będę miała możliwość dodania partnera, z cut off wynika że mogę już mieć wtedy umówione spotkanie na czerwiec. Co powinnam zrobić w takim wypadku, czy po dodaniu partnera w maju przy wyznaczonej rozmowie na czerwiec istnieje prawdopodobieństwo, że przesuną rozmowę, czy powinno to się obejść bez większych zmian. Czy ktoś miał podobna sytuację i może mi opisać proces? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Zelka said:

Mój numer to 205xx. Ślub będzie dopiero w maju, zatem dopiero wtedy będę miała możliwość dodania partnera, z cut off wynika że mogę już mieć wtedy umówione spotkanie na czerwiec. Co powinnam zrobić w takim wypadku, czy po dodaniu partnera w maju przy wyznaczonej rozmowie na czerwiec istnieje prawdopodobieństwo, że przesuną rozmowę, czy powinno to się obejść bez większych zmian. Czy ktoś miał podobna sytuację i może mi opisać proces? 

Zobacz:

i posty "na około"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...