Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, zebo1982 napisał:

Co do tej strony  https://cgifederal.secure.force.com/  założyłem tam konto w uaktualnieniu profilu podałem swój adres numer paszportu itd . i teraz pytanie czy żona ,dzieci też musza założyć profile ?

Witam

 

Ja jak zakładałem profil (tzn odzyskiwałem go, ponieważ już miałem założony jak ubiegałem się o wizę turystyczną ale zapomniałem o nim) to po telefonie do ambasady w Warszawie i odzyskaniu  dostępu do konta wypełniłem info na siebie oraz dodałem info o małżonce. Nie musiałem zakładać nowego konta na nową osobę.

 

pzdr :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 godzin temu, mkrzyzan napisał:

Witam wszystkich,

Mam pytanie do wylosowanych w 2019 w DV. Czy ktoś ostatnio był na rozmowie w konsulacie. Nikt nic nie pisze jak po rozmowie

W ramach loterii wylosowano coś ponad 400 obywateli RP, prawdopodobieństwo że wszyscy zaglądają na to forum jest ... niewielkie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mkrzyzan napisał:

ok. dzieki za odpowiedź. bardziej mi chodziło o pytania jakie mogą być na rozmowie.

Hej dzisiaj byłem na rozmowie , moja rozmowa przebiegała dosłownie 5 minut , podchodzimy do okienka pierwsze pytanie : czy wszystko co tu mówimy jest zgodne z prawdą , potwierdzenie danych czyli imię, nazwisko itd. , dodatkowo jeszcze raz skanowanie odcisków  , kolejne czy byłem kiedyś w stanach, dokąd się wybieram , i tu problem bo przetłumaczyłem niemieckie zaświadczenie o niekaralności na język polski a każde zagraniczne zaświadczenie musi być tłumaczone na język angielski .Pani konsul oddała mi zaświadczenie żebym przetłumaczył na angielski i pogratulowała powiedziała ze wiza zostanie przyznana tylko mam odesłać ponowne tłumaczenia z paszportami do ambasady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam informacji na forum i gdzieś mi się przewija o książeczce wojskowej, ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi, a wg tego co czytam na stronie to wygląda, jakby dla Polski nie były wymagane military records? Pytanie jest - czy jeśli posiadam książeczkę wojskową, to należy gdziś zgłosić się po jakiś dokument i go wysłać, czy skan książeczki, czy to w ogóle nie o to tu chodzi i nic się nie wysyła takiego?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...