Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19.03.2019 o 16:15, MeganMarkle napisał:

Super! To teraz pisz kiedy i gdzie (do jakiego stanu) planujecie wyjechać?

Siedzimy w kraju prawie do końca, musimy pozamykać sprawy/projekty, zebrać taczkę pieniędzy i lecimy w sierpniu do Karoliny Północnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

takie pytanie z ciekawosci - dlaczego piszecie, ze powyzej "numerka" 25k juz praktycznie nie ma szans na wyjazd? 

skoro miejsc jest 50k, te numerki to rozumiem kolejnosci wylosowania, to logika podpowiada, ze kazdy numer <= 50k jest "gwarantowany"? 

czy to o cos innego chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, danielwro napisał:

takie pytanie z ciekawosci - dlaczego piszecie, ze powyzej "numerka" 25k juz praktycznie nie ma szans na wyjazd? 

skoro miejsc jest 50k, te numerki to rozumiem kolejnosci wylosowania, to logika podpowiada, ze kazdy numer <= 50k jest "gwarantowany"? 

czy to o cos innego chodzi?

Chociażby dlatego, że jeden wygrany może zabrać z puli więcej niż jedną wizę (na przykład może zabrać 4 zielone karty dla rodziny: siebie, żony i dzieci). Oraz 50k to liczba globalna, limit dla Europy jest mniejszy (coś koło 20k? niech mnie ktoś poprawi, jak numer zły). Oraz - jeśli procesowanie idzie bardzo wolno, względnie niskie numerki (właśnie koło 25k dla EU) mogą się nie załapać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wojciech1991 napisał:

Cześć,

Powoli się zbieram do zakupu biletu i mam pytanie. Czy mogę kupić bilet w jedną stronę, jeśli mamy przyznaną GC? Bo tak patrzę na ofertę "Lotu" i oni mają możliwość polecenie w jedną stronę, natomiast lufthansa już na przykład nie..

Jasne, ze mozesz. Tylko najpierw sprawdz, czy nie bedzie Ci sie bardziej oplacalo kupic biletu w obie strony. A prawdpodobnie bedzie, bo bilet w dwie strony jest z reguly tanszy niz w jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wojciech1991 napisał:

Cześć,

Powoli się zbieram do zakupu biletu i mam pytanie. Czy mogę kupić bilet w jedną stronę, jeśli mamy przyznaną GC? Bo tak patrzę na ofertę "Lotu" i oni mają możliwość polecenie w jedną stronę, natomiast lufthansa już na przykład nie..

możesz też kupić bilet z możliwością zmiany daty powrotu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...