Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Pezet napisał:

Witam, 

moze głupie pytanie, ale czy orientujecie się ile mam czasu na wyjazd do USA po przyznaniu GC? 

Nie mam w USA nikogo i tu pojawia się kolejne pytanie. Jaki mogę podać adres na wizycie w ambasadzie: motel czy może jakieś inne ? 

Z góry dziękuje za pomoc

Na te pytania masz odpowiedzi na tym forum.

Możesz podać adres motelu lub hotelu, są też inne formy wynajmu mieszkań. O tym poczytasz na necie. 

Masz pół roku od zrobienia badań by wyjechać na teren stanów dlatego robisz badania parę dni przed samą rozmowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej wszystkim, 

Czy ktoś z obecnych tutaj na forum, miał sytuację, że brał ślub po wyznaczeniu daty rozmowy w ambasadzie? Chciałabym się dowiedzieć, czy to może w jakiś sposób skomplikowac sytuację i czy po ślubie współmałżonek musi również dosłać dokumenty do Kcc, czy już taka sprawa zajmuje się ambasada.  Wiem, że w przeszłości były takie przypadki, ale czy ktoś z obecnej loterii może miał podobny przypadek? 

Dziękuję ślicznie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/4/2019 at 2:50 PM, Zelka said:

Hej wszystkim, 

Czy ktoś z obecnych tutaj na forum, miał sytuację, że brał ślub po wyznaczeniu daty rozmowy w ambasadzie? Chciałabym się dowiedzieć, czy to może w jakiś sposób skomplikowac sytuację i czy po ślubie współmałżonek musi również dosłać dokumenty do Kcc, czy już taka sprawa zajmuje się ambasada.  Wiem, że w przeszłości były takie przypadki, ale czy ktoś z obecnej loterii może miał podobny przypadek? 

Dziękuję ślicznie! 

Było tu takich ludzi masę, szukaj na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Zelka said:

Cześć Megan, tak jak napisałam chodzi mi o tegoroczna edycję jako, że są nowe regulacje z wysyłaniem dokumentów do Kcc. Poprzednie posty już widziałam :)

W takim razie wiesz więcej niż ja :) 

Na pewno ktoś bardziej kompetentny Ci pomoże..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

chciałem wszystkim podziękować za odpowiedzi które tu uzyskałem odnośnie DV Lotery. Trzy wizy mniej. Dla wszystkich którzy będą dopiero szli na rozmowę do ambasady. Rozmowa z Panią konsul trwała dosłownie 2min. Pytania jakie zadała to czy byliśmy w US i czy mieszkaliśmy gdzieś poza Polską. Gratulacje wszystkiego najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mkrzyzan napisał:

witam

chciałem wszystkim podziękować za odpowiedzi które tu uzyskałem odnośnie DV Lotery. Trzy wizy mniej. Dla wszystkich którzy będą dopiero szli na rozmowę do ambasady. Rozmowa z Panią konsul trwała dosłownie 2min. Pytania jakie zadała to czy byliśmy w US i czy mieszkaliśmy gdzieś poza Polską. Gratulacje wszystkiego najlepszego.

 

No to gratulacje! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mkrzyzan napisał:

witam

chciałem wszystkim podziękować za odpowiedzi które tu uzyskałem odnośnie DV Lotery. Trzy wizy mniej. Dla wszystkich którzy będą dopiero szli na rozmowę do ambasady. Rozmowa z Panią konsul trwała dosłownie 2min. Pytania jakie zadała to czy byliśmy w US i czy mieszkaliśmy gdzieś poza Polską. Gratulacje wszystkiego najlepszego.

Gratki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...