Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, danielwro napisał:

tak mnie zawsze korcilo zapytac - totalnie z czystej ciekawosci :)

a jakby tak poszedl jeszcze jakis kredycik "inwestycyjny" z banieczke albo 10 wziac, i wtedy sobie pojechal na zawsze do usa? jak to scigaja ? :)

Przeciez przy takich sumach to normalne przestepstwo jest wiec normalnie - do FBI i ekstradycja do Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, kzielu napisał:

Przeciez przy takich sumach to normalne przestepstwo jest wiec normalnie - do FBI i ekstradycja do Polski...

A zna ktoś odpowiedz na moje pytanie czy opłata 220$ to ostatnia rzeczy do zrobienia przed wylotem? Pytam bo jutro mam samolot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, nikon said:

A zna ktoś odpowiedz na moje pytanie czy opłata 220$ to ostatnia rzeczy do zrobienia przed wylotem? Pytam bo jutro mam samolot...

Jak nie zapłacisz przed wylotem to tez nic się nie stanie - tyle tylko ze opóźni się twoje wydanie GC. Bo zaczynaja się za nią zabierać w momencie gdy spełnione są oba warunki: zapłacone + przekroczyłeś granice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zelka napisał:

@nikon jak można wiedzieć to jaki miałeś numer? Pytam, bo jestem ciekawa jakie numery maja aktualnie spotkania w ambasadzie. Ile czekałes na wyznaczenie daty rozmowy przez Kcc po poprawnej weryfikacji przez nich nadesłanych dokumentów?

Pozdrawiam! 

Hej Zelka,

numer 17***. Rozmowa na 4 czerwca. Miesiąc po zweryfikowaniu dokumenów prze KCC zaproszenie na rozmowę. Rozmowa po 1,5 miesiąca od maila z datą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, pawelo1988 said:

A co to dokladnie znaczy current? Wygralem w dv2020, nie dv2019, to chcialbym na przyszlosc wiedziec. Czy to znaczy ze wszyscy wylosowani w EU beda miec interview? W dv-2019 oczywiscie, ze nie bedzie cutoffu jak w dv-2018?

To znaczy, ze wszystkie CN maja szanse byc zaproszone na rozmowe. Czy wszyscy beda mieli, to czas pokaze. 

Tak przy okazji, jezeli jest ktos jeszcze nie dostal z KCC prosby o wyslanie dokumentow, albo nie otrzymal potwierdzenia, ze wszystkie dokumenty zostaly zaakceptowana i juz nic nie chca, to jest dobry moment zeby ich przycisnac. Skany mozna wyslac bez czekania na prosbe i trzeba ich meczyc tak dlugo, az potwierdza ze wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Zelka napisał:

@nikon jak można wiedzieć to jaki miałeś numer? Pytam, bo jestem ciekawa jakie numery maja aktualnie spotkania w ambasadzie. Ile czekałes na wyznaczenie daty rozmowy przez Kcc po poprawnej weryfikacji przez nich nadesłanych dokumentów?

Pozdrawiam! 

numer 181xx

Czekałem około miesiąc. Rozmowy wyznaczają około 17 każdego miesiąca.

Ja już w USA. Na granicy dałem tylko paszport i tą kopertę. Otworzył ją, zerknął i zrobił mi zdjęcie. 5 min później czekałem na walizkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...