Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 15.05.2019 o 01:48, Zelka napisał:

Hej @esme,

Trochę się stresuję, mój numer jest current w maju a nadal nie dostałam zaproszenia. Wiem, może trochę swiruje:p mam nadzieję, że na dniach coś będzie wiadomo. 

Zelka,

Jezeli Ci to pomoze to jestem aktualnie w podobnej sytuacji i czekam na ustalenia daty wizyty w ambasadzie. Moj numer aktualny od maja, a 10 kwietnia dostalem informacje, ze moje dokumenty oraz DS260 sa zweryfikowane. Mysle ze w ciagu tygodnia powinnismy dostac zaproszenia, jako ze pierwsza partia na Lipiec powinna byc rozsylana ok 18.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, qrka napisał:

For July. Co oznacza ten current? G

Gdzieś wyczytałam, że to znaczy, że mało wiz im zeszło i przewidują, że wszystkie wylosowane będą mogły być zaproszone na rozmowę, ale nie wiem czy to prawda.

Screenshot_2019-05-17-12-39-27-262_com.android.chrome.png

Myślę, że tu znajdziesz odpowiedź. http://britsimonsays.com/vb-for-july-interviews-released/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2019 o 15:28, Maxis napisał:

Zelka,

Jezeli Ci to pomoze to jestem aktualnie w podobnej sytuacji i czekam na ustalenia daty wizyty w ambasadzie. Moj numer aktualny od maja, a 10 kwietnia dostalem informacje, ze moje dokumenty oraz DS260 sa zweryfikowane. Mysle ze w ciagu tygodnia powinnismy dostac zaproszenia, jako ze pierwsza partia na Lipiec powinna byc rozsylana ok 18.05.

@Zelka tak jak przewidywalem. Dzis dostalem zaproszenie na polowe lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tom34 napisał:

Myślę, że tu znajdziesz odpowiedź. http://britsimonsays.com/vb-for-july-interviews-released/

Dzięki :) czyli tak jak przypuszczałam ;)

 

2 godziny temu, Maxis napisał:
2 godziny temu, Maxis napisał:

10 kwietnia dostalem informacje, ze moje dokumenty oraz DS260 sa zweryfikowane. 

 

@MaxisCzy Ty mówisz o mailu który odsyłają po wysłaniu skanów aktu urodzenia etc.? Czy należy jeszcze jednego maila od nich oczekiwać?

IMG_20190517_193721.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, qrka napisał:

Dzięki :) czyli tak jak przypuszczałam ;)

 

@MaxisCzy Ty mówisz o mailu który odsyłają po wysłaniu skanów aktu urodzenia etc.? Czy należy jeszcze jednego maila od nich oczekiwać?

IMG_20190517_193721.png

Tak to dokladnie ten mail. Ja dostalem potwierdzenie 10 kwietnia. Podobno potrzebuja ok. 3 tygodnie od tego czasu zeby wyslac zaproszenie wiec mozesz sie spodziewac wizyty w sierpniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.

Dobre.

cos mi sie w glowie poprzestawialo ze dopiero od 16 mozna sprawdzac wyniki, a tu jednak wczesniej,

no ale nic, wylosowanym 47*** wiec szalu nie ma, no ale w usa juz prawie 4 lata, legalnie, ale nie GC

a tu 84 strony do przeczytania.

dobra mocna kawa i czytamy.

 

Cos mnie ominelo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JLG napisał:

Heh.

Dobre.

cos mi sie w glowie poprzestawialo ze dopiero od 16 mozna sprawdzac wyniki, a tu jednak wczesniej,

no ale nic, wylosowanym 47*** wiec szalu nie ma, no ale w usa juz prawie 4 lata, legalnie, ale nie GC

a tu 84 strony do przeczytania.

dobra mocna kawa i czytamy.

 

Cos mnie ominelo?

 

Polecam też czytać inne tematy o loterii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam pytanie do osob ktore robily badania lekarskie w Krakowie. Dzis dzwonilem do centrum medycznego i powiedzieli mi ze najpierw trzeba umowic sie na badania, a nastepnie poczekac az 10 dni na wyniki i wtedy spotkanie z lekarzem. Czy faktycznie nie da sie tego zalatwic w krotszym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...